Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy ő szakítson velem?

Figyelt kérdés

Nem akarok én szakítani, mert az neki iszonyatosan fájna, én meg nem érzem magam jól ebben a kapcsolatban.

Mit tudnék csinálni hogy kiszeressen belőlem és ő szakítson?

(Kínos helyzet.)



2019. febr. 7. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát az tuti az.Hidd el ha kiprovokálod hogy szakítson akkor sem lesz boldog..Sőtt a véleménye ígyis úgyis az lesz hogy egy szemétláda voltál.Ha szakitasz vele összetöröd,később mérges lesz.Hapedig ismétlem kiprovokálod pl folytoni veszekedésekkel akkor is szarul fogsz kijönni.
2019. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

boldog nem lesz, de legalább szerelmes se.

tényleg nagyon tanácstalan vagyok.

2019. febr. 7. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ha annyira muszáj vele szakitanod,akkor nyugodt körülmények között,nyugodtan leültök kettesben és elmagyarázod neki szépen hogy ez és ez a szitu.
2019. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ilyen se vele se nélküle érzéseim vannak vele kapcsolatban, és mivel már többször is szakítottunk és alakuló kapcsolatát mindig az én hirtelen feltörekvő ő-hiányom okozta, nem tudom mit csináljak...
2019. febr. 7. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis barátom, ideje férfiként viselkedni. Ha szakítasz vele szépen tisztán megbeszélve, az lehet, hogy fáj, de sokkal inkább jobb megoldás, mint az, hogy úgy viselkedsz vele a kapcsolat további részében, hogy minden nap gyötrelmet okozol neki.
2019. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítasz vele, az egy egyszeri élmény. Sokáig fáj az tény, de ha elmagyarázod neki az okokat, akkor fel tudja dolgozni.

Ha kiprovokálod, hogy szakítson veled, az több hónapig tartó veszekedéssel járhat. Hónapokig tartó felesleges düh, utálat, indulatok, összezavarodottság. Az egész életére kihathat.

Tedd meg neki azt a szívességet, hogy gyorsan lezárod és nem provokálsz ki szándékosan hosszú ideig tartó szenvedést. Ez borzasztóan gerinctelen lenne

2019. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Se vele se nélküle" ez az a fázis, mikor már nem vagy szerelmes, de nem akarod elengedni, nehogy másé legyen. Ez csak ragaszkodás, és szörnyen rossz társ egy szerelem nélküli kapcsolatban. Engedd el a csajt, nem vagytok egymásnak teremtve, hagyd, hogy járja a saját útját.

Vázold fel neki az érzelmeidet, szépen beszéljetek meg kettőtök dolgát, és békességben váljatok el. Lehet, hogy az ő szerelme miatt nem lesz olyan békés az elválás, de legalább de tiszta vagy, és nem hátsó szándékkal idézted elő az elválást.

2019. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ment a zöld.
2019. febr. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!