Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pasik! Ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti össze jönnétek egy olyan lánnyal aki már volt eggyutt a sógoroddal?

Figyelt kérdés
Úgymond eggyutt hogy kapcsolatban , és akkor még nem ismerted a lányt mikor eggyütt voltak .. csak hogy tüntettek ez zavarna ?

2019. febr. 8. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég bizarr lenne belegondolni. Eleve az ismerkedési fázisba se kezdenék bele egy rokonom exével.
2019. febr. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, akár utcasarkival is.
2019. febr. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sógorommal???

Az nem a lány testvére lenne????

2019. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj na úgy van a srác és annak van egy lány tesòja aki össze jött az én exemmel .. de A mi kapcsolatunk nem most volt .. és mikor. Mi eggyutt voltunk akkor még nem is ismertem a srácot És o sem ismerte a mostani barátnőjét. .. én azért nem ertem mert nem akar ismerkedni mert akkor nem ismertük egymást és a múlton minek kell rágódni
2019. febr. 8. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaaa... Értem....

Itt szerintem a másik srácon mullik. Ha egy rendes pasas akkor nincs gond, ő is csak egy ember. De ha egy sunyi görény, akit szégyen embernek nevezni (esetleg még cigány is), akiből ki lehet nézni, hogy több nemi betegsége van, mint amiről az orvosok tudnak.... Hát, akkor nagyon felejtős lenne a lány.


Ez is olyan eset, mint ahogy nekem is van egy ilyen ismerősöm, csak lyukra játszik. Nem egyenes ember, lop, csal, hazudik... Csak azért marad közösségi oldalon az ismerősöm, mert aki közös ismerősünk azzal szóba se állok, mivel tudom, hogy egy lotyó. Aki egy ilyen pasival szóba áll aki 3-4 mondat után már a szexről beszél, azzal a lánnyal én nem tárgyalok.


Ha egy tényleg korrekt rendes pasi akkor nincs gond.

2019. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, épp ez az hogy én sem érzem hogy korrekt lenne velem a srrac , ez alapján ítél engem “hogy te eggyutt voltál meg anno a testvérem pasijaval ”.” De ne értsd félre jó csaj vagy” csak o neki ez így gáz ... de nem is ismer de már elítélt ... szerintetek hagyjam vagy meg kicsit próbálkozzak nála ? Mert én viszont megakarom öt ismerni
2019. febr. 8. 10:42
 7/7 A kérdező kommentje:
..
2019. febr. 11. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!