Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szingliként csináltok valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliként csináltok valami jót? 16/L

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak, esetleg valakinek tippje?

2019. febr. 8. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Mit lehetne kedves ? Élem az életem. Szakácskodást tanulok, dolgozok, teszem amiket kell, pihenek ,zenét hallgatok, senki sem szól meg azt csinálok amit az én kedvem hajt. Nem kell ide kapcsolat.
2019. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Èn az orromat tùrom...
2019. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én Apex Legends-szel játszom szia
2019. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha nagyvárosban laksz rengeteg lehetőség van :) Amúgy meg ha már szingli az ember legalább ismerkedhet új emberekkel...
2019. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell, hogy az életcélod a párválasztás legyen. Ez a kérdés olyan mintha azzal, hogy van párod feltételeznéd a jobb életet.


Szingliként is jól érezheted magad. Keresd a jót, a szórakozást az életedben, tanulj. Biztos jön majd egy srác aki megdobogtatja a szíved. Amúgy is, habár önmegvalósításunk egy fontos része, hogy legyne mellettünk valaki aki csak önmagunkért szeret szerintem az emberek 90%-a nem úgy találja meg, hogy keresi.

2019. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Nudeokat küldözgetekk snapen többnyire idegen lányoknak kisebb-nagyobb sikerekkel 18/f
2019. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
barátokkal mozi, kávézás, elmenni együtt sportolni, én pl mindjárt bevágom magam a kocsiba, aztán megyek focizni, mindig megyünk egy héten barátokkal focizni, bérlünk egy pályát, tök jól eljátszunk így általában péntek késődélután :)
2019. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Óóóóó rengeteg mindent. Sok hobbi, elmélyülök bennük, edzésre járok, zenélek, haverokkal iszogatok, stb. stb.


Nem egy párkapcsolat adja meg, hogy jó-e, érdekes-e, tartalmas-e valakinek az élete vagy sem. Nem a másik feledet keresed egy kapcsolatban. Hanem két önálló, teljes ember úgy dönt, hogy együtt szeretnének járni életük útján. Nem kiegészítik egymást, mint két hiányos fél ember, hanem egymás mellett állnak, támogatják egymást, önálló, teljes személyiségként.


24f

2019. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan azt csinálhatsz amit csak szeretnél, szabad vagy mint a madár élheted úgy az eléted ahogy csak szeretnéd, amit előttem is mondtak, nem a párkeresés és annak megléte határozza meg az embert, hanem hogyan éli az életét.

Ráérsz még a párkapcsolattal lévén, hogy nem maradtál le semmiről se eddig.


Ha csak szignó unatkozol akkor akár hobbi, vagy barátokkal tölts időt.


Saját példámmal élve:

Napi munka, ha nagyon fárasztó volt akkor irány haza pihenni, kikapcsolódni.

Ha nem volt olyan vészes (és végre tavasziasabb lenne az idő...) akkor irány terepre biciklizni, vagy valamit kezdek magammal itthon.

Haverral közös pihenőnapon összeülünk egy kávéra meg elütjük azt a napot valamivel.


A lényeg hogy úgy tedd amit teszel, hogy később nem bánhatod meg, mert neked ott és akkor tetszett az a bizonyos dolog és másokkal nem kell törődnöd, azokat egye el az irigység egész nyugodtan. (salty emberek azok)


21/F

2019. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!