Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátkozni akar vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozni akar vagy nem?

Figyelt kérdés
Az exem 1 hete megkeresett, hogy nem-e akarok vele kibékülni. Ott nem tudtam vele megbeszélni a dolgokat mert nem volt jó az alkalom. Azt mondtam neki, hogy majd később lehet. 1 hét elmúlott, én feloldottam a tiltást messengerről, ő nem. Nem írt. Azt kell tudni rólunk, hogy már háromszor, négyszer szakított velem, de mindig vissza jött. Az utolsó szakítás háromnegyed éve volt és nem volt szép vége, úgymond a szülők is belekeveredtek a dolgokba. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen szándékkal keresett meg? Ha valakivel négyszer szakítanék én nem keresném meg hogy legyünk barátok. De ezt lehet, hogy csak én gondolom így. Lehet több mint barátság a dolgok mögött? Bele vagyok kavarodva a dolgokba, kedvelem még, de nagyon haragszom rá. Lehet, hogy azért nem keres meg mert ott akkor nem tudtam vele beszélni? Ő 15 éves, én 18.

2019. febr. 9. 23:22
 1/2 kamugyrosz ***** válasza:
100%

Meg csak 15

Ha te nem tudod akkor szted o tudja h mit akar?

Én amúgy hagynám mert nem kezdenek újra egy kapcsolatot, nemhogy 4x

Beszélni beszéld meg vele és el is mondhatod neki h bocsika de neked ez krv.ra szrul esett

De ha 5xre is sikerul akkor gratulálok, te nem vagy normalis xd

2019. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lány 15 éves? Te meg 18? Már 4szer szakítottatok? A szülők bekavartak?

Szerintem gondolkodj el ezeken a dolgokon, hogy vajon mi a nem jó... de őszintén, most komolyan enyi eszed van? Nem akarok senkit se megbántani, de a kérdés vagy kamu vagy nagyon meggondolatlan fiatalok tényleges valósága pfff..........

18/l

2019. febr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!