Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek akkor most mi van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most mi van köztünk?

Figyelt kérdés

Kb egy éve rámírt egy fiú akivel nagyon jól elbeszélgettünk majd találkoztunk párszor és összejöttünk. elég ritkán találkoztunk mert mindig volt vmi kifogása meg egy legjobb haverja akinek mindig segítenie kellett. Közben a bátyámmal tök jóban lettek és mindig együtt lógtak a régi legjobb barát meg eltűnt.

ez jó volt, mert így sokat tudtunk együttlenni, meg nálunk volt sokat. na ez odáig fajult h a bátyámmal többet volt a végén, mint velem.

erre írt pár hete egyik barinőm, h. egyik ismerőse jóban van a barátom régi haverjával és elmesélte neki, hogy a a fiúkat szereti és a barátommal volt együtt és engem arra használt fel hogy a bátyámmal jóban legyen.

Ezt számon kértem de azt állítja volt haverja akarja lejáratni, meg bátyámnak van barátnője

Ráírtam bátyám barátnőjére de ő azt állítja h nem vagyok normális h ilyeneket elhiszek, biztos nem meleg a bátyám.

Akkor ő elmondta a bátyámnak ezt a dolgot a bátyám meg elkapott engem h mit kavarok meg terjesztek ilyeneket róla meg össze akarom veszíteni a barátnőjével. A barátom szeret engem.

Akkor megnyugodtam, megváltozott minden, éreztem hogy nagyon szeret a barátom sokat törődik velem.

Erre tegnap megint elkezdték bátyámmal, hogy egész délután xboxoztak, meg közben összeért a lábuk, meg egymást lökdösték, mint a szerelmesek és ráadásul reggel kiderült h itt aludt bátyámnál mert állítólag belemerültek a játékba és éjjel 2-kor hagyták abba.

Már nem tudom kinek higyjek, senkiben nem bízok meg. Szerintetek szeret a barátom? vagy direkt össze akarnak veszíteni vele hamis vádakkal?



2019. febr. 10. 10:57
 1/2 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

16L vagyok, barátom 17F

2019. febr. 10. 11:25
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem meleg a barátod. Játék közben simán előfordul a lökdösődés, egymás heccelése. Nem lehet, hogy a "barátnőd" csak simán kavarja a szart?
2019. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!