Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt hogyan tagadjam le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan tagadjam le a barátnőm előtt?

Figyelt kérdés

Mostanában össze jöttem egy nagyon szép és kedves lánnyal! És nekem van egy utazási kártyám amivel pl busz, vonat jegynek csak a 10%-Át kel fizetnem! És ez 2021-ig érvényes ! És ha meglátja lehet rá akar majd kérdezni. Ha nagyon muszály előszőr csak annyit mondanèk , hogy nem beszélek róla. De ha nem ért belőle akkor dúrvább leszel pl azt mondom neki , hogy semmi köze hozzá! És nekem volt egy olyan betegségem. Amiről egy részt nem akarok beszélni és pont azért nem mert már túl tettem magam rajta, és direkt úgy veszem mintha megsem tőrtént volna! A barátaim sem tudják, illetve senkinek még neki sincs semmi köze hozzá! Tudom most az lesz , hogy barátnő és mondjam el mert vele meg kéne beszélni mindent! De még ezt a feleségemnek sem fogom! Én szeretem a lányt de akkor sem mondom el ha szakít velem! Mert ez már egy régi sztori! Meg majd plussz bele is akar szólni , hogy ne cigizzek , stb azt pedig nem tűrném! Annyit úgy is észre fog venni, hogy van egy nagy vágás a hasamon! Arra pedig azt mondom

mindenkinek , hogy vagbelem volt! De nem hiszem , hogy azért járna 2021-ig utazási! Akkor mégis mi a legkevésbé súlyos betegség amiért igen. Mert ha lehet akkor a vagbelet mondanám! Vagy esetleg valami tüdő gyúladás kaliberű betegséget! Meg olyat amiről nem kel mesélni!

17/F


A lány 15/L



2019. febr. 11. 15:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Nem szeretném

ha emiatt bármi baj lenne!

2019. febr. 11. 15:20
 2/25 A kérdező kommentje:
Illetve az is itt van még , hogy elég értelmes!
2019. febr. 11. 15:21
 3/25 anonim válasza:
100%
Ha szereted elmondod neki az igazat, ha jó a kapcsolat nem lesz baj
2019. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Jó kapcsolatnak tűnik és szeretem de akkor sem fogom!
2019. febr. 11. 15:26
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sose lesz normális kapcsolatod, ha mindig hazudozol. Nem te vagy az egyetlen, akinek volt műtétje, nem kell titkolni.
2019. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Erre ne is próbàljon senki sem rá venni! Mondom az a dolog MEG SE TŐRTÉNT! Ha nem tudná meg érteni ezt valaki akkor szakítson velem és akkor ez azt jelenti , hogy nem is szeret igazán! Én azt meg nem tűröm el , hogy bármelyik barátnőm dirigáljon nekem , hogy ezt-azt ne csináljam! Akkor konkrétan idegösszeroppanék!
2019. febr. 11. 15:37
 7/25 A kérdező kommentje:
És ez nem hazugság! Mindent de tènyleg mindent el fogok mondani! De ezt nem!
2019. febr. 11. 15:38
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla, nem kell szégyelni.

Nekem is van már vágás a hasamon (sérv), a fejemen is van egy pont ahol nem nő a hajam (haver fejbedobott kővel és betörött), a tenyeremen egy 1-2 cm méretű seb amit tavaly szereztem mert elestem haver motorjával és szépen a tyenyeremre estem. Nem tartom tabunak egyiket se, haverok tudják, hogy voltam műttve, exem is tudta, látta... Egyátalán nem szégyen.

Alapsulis osztálytársam mellkasán egy kb 10-15cm-s seb van, amikor még csak pár hónapos volt meg kellett műtteni a szívét. Ő se tagadja, most 18, kigyúrta magát és bátran felső nélkül tornázik, sportol.


Ahhoz, hogy működjön egy kapcsolat előbb magadat kell elfogadnod és ezt a barátnődnek is meg kell tennie. Ha tabuként kezeled, akkor kezeld úgy. Miért kellene tudnia egy kártyáról egyébként?


F/19

2019. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen keményfejű vagy akkor az a te bajod, de normális komoly kapcsolatra ne számíts.
2019. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nem szégyen tudom! Nem azért nem

mondom el hanem mert én úgy veszem , hogy meg sem tőrtént daganat volt amugy meg nekem rosszindulatú! De nem érdekel!

2019. febr. 11. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!