Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy irjak rá egy ilyen lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onyx123 kérdése:

Hogy irjak rá egy ilyen lányra?

Figyelt kérdés
Vadidegen csak fbrol ismerem rengeteg baratnoje van de fiuja nem volt meg kb 800 követője van na de terjunk a lenyegre az ilyen lanyokra hogy irjak rá?nem vagyok nagyon kanos tipus nincs rajtam 10kg izom de vezna se vagyok en közelebbről szeretnem megismerni nem mint d*gopajti
2019. febr. 12. 09:25
 1/4 anonim válasza:
Írjál rá normálisan nem kell csak azért másképp írni valakire mert lány. Ne nyomulj rá nagyon ne kerülj barát zónába egy kis beszélgetés után ha látod hogy ő is vonzódik utánad felfedheted hogy mit akarsz. Az is jó módszer ha pár napig írogatsz és egyszer eltűnsz úgy hogy nem írsz neki. Ha keres akkor fontos vagy és elmondhatod mit akarsz ha nem akkor még próbálkozni kell.
2019. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kezeld úgy, mint akinek 800 követője van. Kezeld úgy, mint bárki mást. Lehet akárhány követője, ha egy idióta, akkor azon nem változtat semmi. Ha meg aranyos, akkor jól jársz, te vagy az az 1 a 800 követője közül, aki rá mert írni.
2019. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért valószínűleg egy ilyen lányra jó páran ráírnak, nem csak a kérdező. A kérdés inkább az, hogy tudsz-e olyan egyedin figyelemfelkeltő lenni, mint mêg előtted senki? Ha tipikus válasszal szeretnéd kezdeni vagy egy szimpla köszönéssel, arra úgysem fog reagálni, szóval dobd be magad, sok sikert! :D
2019. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Friss!!Azt hallottam oszitársamtól hogy kedves és nagyon vicces és elég sok közös van bennünk mit írjak neki ? ugyhogy mostmár valamit tud rólam
2019. febr. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!