Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom eltilt az emberektől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eltilt az emberektől?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fél éve vagyunk együtt a barátommal. De ezidő alatt én az összes barátomat elvesztettem magam mellől, és ha új embereket ismertem meg, akkor ő egyből leszólta, hogy ne barátkozzak vele, mert neki nem szimpatikus, vagy bármi mondvacsinált indok. És hát nem egy emberrel volt ilyen már. Most egyáltalán nincsenek barátaim, csak ő van nekem, ami egyrészt jó, mert szeretem, de nagyon idegesít ez a tudat.

Neki sincsenek egyébként barátai, mindenkit elmart maga mellől. Most pedig nem tudom, hogy most tudatosan csinálhatja ezt, vagy nem? Hogyha tudatos, akkor ki akar sajátítani? Mit tegyek?

Ha megpróbálnám megbeszélni vele akkor úgyis én lennék elhordva mindennek, mert milyen rosszul látom a dolgokat, és mindent felhoz ellenem, amit csak tud, csak hogy neki legyen igaza. És ha valahogy mégis odáig fajulna a veszekedésünk, hogy szakítunk, akkor itt lennék egyedül... :D tényleg teljesen tanácstalan vagyok...



2019. febr. 12. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor vesztetek össze utoljára emiatt? Nem változott azóta? Szakítottatok már?
2019. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Menekulj. Most azonnal.


Teljesen komolyan, menekulj, amig tudsz. A baratod pszichopata, nem fog sok ido eltelni mire totalisan kitalalt dolgokra is feltekeny lesz, ha nem hivod orankent akkor meggyanusit hogy kozben biztos massal kefelsz, ha a szuleiddel beszelsz biztosan ellene beszelnek, aztan jonnek a pofonok mert biztosan hazudsz neki pedig o aztan tudja hogy massal k.rsz, aztan elokerul a kes is... Ne a gyilkossagi rovatban kerulj az ujsagokba, mint aldozat!

2019. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján a pasid tele van rossz tulandonságokkal

Főnökösködő-amit mond az van és kuss

Barátságtalan-nincsenek barátai

Féltékeny-ha másokkal ismerkedsz

Arrogáns-veled és másokkal szemben

Negatív ember

2019. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudsz még szeretni ilyen barmot?

MENEKÜLJ!!!

Az előttem írók szépen ecsetelték, mi várhat rád vele.

2019. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, arra jutottam, hogy nem fog tovább érdekelni, ha megpróbál "eltiltani" másoktól, mert az nem megy, hogy neki mindent lehet, nekem meg semmit...:D ha átmegy zakkantba, akkor mehet isten hírével.
2019. febr. 15. 16:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint... Mégzakkantabba
2019. febr. 15. 16:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt ma egy veszekedés emiatt, ott tartunk hogy feltorte a facebook fiókom...
2019. febr. 17. 23:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem akarsz egész életedben bezárt kalitkában, állandó felügyelet mellett, szinte mindenkitől eltiltva élni, akkor köss útilaput az ilyen féltékeny ember talpára, aztán ints neki egy pápát. Indokold is meg, hogy ezt miért döntötted el így és ne sajnáld őt meg, ha fűt-fát ígér, hogy megváltozik. NEM VÁLTOZIK MEG! Maximum megváltozik egy röpke időre, de nem tartósan. Ez szinte kizárható.

F.

2019. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ígéretes kapcsolat... De te még mindig nem dobtad ki, ugye?
2019. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Szakíts vele!!!


Nem fog megváltozni, te fogsz ebből a kapcsolatból még rosszabbul kijönni, ha sokáig még húzzátok!!

2019. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!