Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek mi lehet a gond?

Jelenleg párkapcsolatban vagyok, de nem érzem jól magam benne. Egyszerűen imádtam a fiút, de mióta együtt vagyunk, mintha elvágtak volna valamit. Minden elmúlt. És ez már nagyon sokszor megtörtént. Nem tudom mi lehet. Szerelmes leszek, ábrándozok a fiúról, de ahogy kezdünk összejönni hirtelen minden elmúlik, mintha a szél fújta volna el. Szerintetek ez mi lehet?

16/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, párkapcsolat, tanácstalanság

febr. 12. 20:28  Privát üzenet  

A válaszok
Ez a kamaszkor.Vannak emberek akiknél ez így zajlik le.Hűde szerelmes vagyok,oszt pár hét után már semmit sem érzel.Kavarodnak benned az érzések.Ennyi az egész.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 20:36 Privát üzenet
Normális mert kamaszodsz lehet kicsit eltávolodtok de attol függetlenül eggyütt maradhattok csak találkozzatok kevesebbet és a másik fél ne érezzen féltékenységet hogy esetleg te eggyütt lennel bárkivel mert akkor nem müködik az egész

# 2/2Időpont febr. 12. 21:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez igy okés egy párkapcsolatban?
Mi lehet a gond?
A pasimnak van legjobb barátnője, lehet ebből gond?
Szerintetek gond, hogyha egy lány nem sminkeli magát?
Nagyon tetszik egy lány osztalytarsam. De van egy kis gond. Mit javasoltok?
Miért van ez? Mi lehet a gond?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!