Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz kapcsolatból elszeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GggTt kérdése:

Rossz kapcsolatból elszeretni valakit, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hosszasan fogom nektek leírni a történetemet, kíváncsi vagyok a véleményetekre és esetleg volt e valaki hasonló cipőben, vele akár privátban is beszélgetnék!


Tehát adott vagyok én 26 éves jó egzisztenciával rendelkező fiatalember, aki egy ideje nem talál magának barátnőt, persze ez erősen az én hülyeségemnek is köszönhető...

Adott egy 19 éves lány, dolgozik, viszonylag jól is keres, csinos, és a belső értékei alapján úgy érzem benne van abba a halmazba amit egy lányról elképzelek.

Van ennek a lánynak egy nem egészen egészséges kapcsolata ami már pár éve tarthat.A lány szavaival élve se vele se nélküle, de inkább nélküle.Elég rossz dolgok állnak a háttérben, megcsalások, zsarolások stb.. (a srác részéről), a család se nézi jó szemmel ezt a mintakapcsolatot.Gyakorlatilag heti szinten mennek a veszekedések.Nem tudjuk mi állhat a háttérben ami miatt még mindig van ez a ragaszkodás a lány részéről.

Jöttem én, úgy három hete kezdődött amikor először találkoztam a lánnyal, már ekkor a beszélgetések alkalmával kiderült számomra hogy ő bizony érdekes nekem, valamint nem rejtette véka alá sem a kapcsolata negatív élményeit.A srác az a tipikus tenyérbemászó, ki ha én nem, lesz@arom ki mit gondol rólam, és a nőket se kezeli valami szépen...és itt most nem lenézésről van szó, de nem áll elötte fényes karrier.

Amikor a lánnyal vagyok, vagy kettesbe, vagy négyesbe a nővéréjékkel igazából látszik rajta hogy boldog, jókedvű, ambíciózus, de ha akár telefonon ebszélget a barátjával vagy messengeren látszik az utálat az arcán.ÉS megint felteszem a kérdést, miért van még mindig vele??

A lány biztos vagyok benne, hogy tesztel.Előfordult legutóbbi alkalommal amikor a munkahelyére mentem be hozzá szolizni, hogy hopp hát itt a barátja is.Az első találkozásom a barátjával allítólag felkavarta otthon az állóvizet, mivel ki vagyok én aki az éjszaka közepén a barátnőjét hazahozza.Nyílván én sem örültem volna a dolognak.

Sok sok apró jellel bombáz engem a lány amiket nem tudok hova tenni, sajnos nekem is megkoptak az élményeim ezekkel kapcsolatban, valamint most egy párkapcsolatban lévő lánytól nem tudom mire számíthatok.Egy biztos, amiket eddig magamból mutattam a lánynak az láthatóan tetszett neki.De egyelőre ennyi, mintha egy fal lenne köztünk amin átkiabál nekem.

A kommunikáció nem egyszerű vele messengeren, amit mondjuk hogy betudok annak hogy ne legyen nyoma hogy esetleg flörtölget velem.Ritkán ír vissza.

Jelenleg nagyon nehéz nekem mert megőrülök a lányért, és mind az amit hiányol a pasiából és szóvá is teszi az nálam alap beépített tulajdonság.

Tudom nem szép dolog valakit elszeretni, sőt gusztustalan, de ez a kapcsolat amibe benne van ez a lehető legrosszabb amit valaha láttam.

Volt e már valaki hasonló cipőben, illetve mit gondoltok erről az egészről?Nyugodtan lehet savazni, vagy bármi építő jellegűt hozzátenni ami segíthet!

Köszönettel



2019. febr. 12. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Én arra kíváncsi lennék, hogy ez a felnőtt, dolgozó emberekről szóló kérdés mit keres a tini párkapcsolatoknál
2019. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nutituti válasza:
Huuuh te szegény. Volt már veled olyan, hogy volt egy adott párod aki úgy érezted nem figyel rád eléggé, ezért a szeme előtt elkezdtél más lányokkal flörtölni, beszélgetni stb. majd mikor kettesben maradtatok örültél annak, hogy a párod egy halom féltékenykedés közepette újra kitüntet a figyelmével?
2019. febr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi, sorstárs, üdv a klubban!


Engem eddig csak ilyen lyányokkal hozott össze a sors, hogy valami előző seveled-senélküled lezáratlan pasi ott molyolt még a háttérben.


Kerülni el messziről az ilyet. Nem vagy te sem lovag, hogy ki kelljen szabadítanod, se terapeuta, hogy nálad heverje ki a korábbi kapcsolatát.


Szerintem legyél vele nyílt, mondd el neki, hogy úgy érzed a jelek alapján van köztetek kölcsönös vonzalom, de neked nem áll szándékodban érzelmi hiánypótló lenni. Ha ő is úgy érzi, akkor kezdjetek el közelebbi kapcsolatot, de előtte döntse el mit szeretne. Zárja le és tegye túl magát rajta aztán jöhetsz te. Esetleg határidőt adj neki (ehhez hetek vagy honapok kellenek) és erositsd meg, hogy nemet is mondhat, söt azt is hogy nem áll készen egy kapcsolatra. Ha szakít ne miattad tegye. De ha veled el akar kezdeni bármit akkor zárja le az előzőt.


Nyíltan, tisztelettel de őszintén és következetesen. Nők ezt kedvelik.


Amugy csajoknál az a baj, hogy fiatalon a bunkósagot keverik ossze a magabiztossággal emiatt landolnak ilyen parasztok mellett a jó lányok. Főleg ha egy ilyennel veszti el a csaj, mert legtöbbször az első partner után vágyakozik örökké és senki nem lesz olyan jó neki többé. Később rájön remélhetőleg vagy nem rosszabbik esetben.

2019. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!