Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » En reagalom tul? Vagy igaza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakao2322 kérdése:

En reagalom tul? Vagy igaza van? Hosszu a dolog. A tobbi lent.16l?

Figyelt kérdés
Tehat nyaron lesz 2 eve hogy egyutt vagyunk. Tavkapcsolatban elunk az elejetol fogva o 19 en 16 ugye. Egyetemre jar . Havonta illetve kethavonta tud meglatogatni .(engem szuleim nem engednek hozza a korom miatt de ha o jon azzal nincs baj mert szeretik) Az utobbi idoben kedtek megvaltozni a dolgok ,ugy erzem teljesen kizar az eletebol . Regen minden apro dolgot megosztottunk egymassal de most mindent csak a legutolso pillanatban tudok meg. Ha van par percem suli utan fel szoktam hivi csak hogy halljam a hangjat (regen folyton videochatben voltunk de megszunt a kolijaban a net es most csak sima chat van a mibolnet miatt ) es a soha nem hiv vagy en hivom kb 5 perc utan leraz valamivel. Felrakott uj profilt is fbra mentem is hogy szivezem meg hogy de jol nez ki amikor latom hogy egy csaj akivel elvileg haverok szivezte a kepet es utana egybol mentem a csaj oldalara (nevezzuk Katanak) es persze o is szivezte az o kepet. Ezen persze kiakadtam es veszekedtunk de a vegen belattam hogy nem jelent semmit igazabol. En beszelek rendszeresen ket fiuval az egyikkel evek ota es meg csak nem is talalkoztunk a masikkal meg heti 5szor talalkozok fel orara a buszon. Egyaltalan nem erdekelnek ugy . Megis mikor meg megvolt neki az fb jelszom allandoan balhezott miattuk amit en meguntam es elkertem az o jelszavat. Erre kozolte hogy nem mert a legjobb lany baratjaval rengeteg szemelyes dolgot osztanak meg egymassal es nincs hozza kozom. Erre megint teljesen kiakadtam hogy miert helyezi elorebb nalam azt a lanyt. Erre kozolte hogy hulye vagyok es tulreagalom es ebbol nem enged. Szep lassan lecsillapodtam. A mult hetvegen jott minden oke volt sokat beszelgettunk es hat szeretkeztunk is( nem most volt az elso ,mar tobb mint egy eve). Igy kicsit megnyugodtam mert eloben teljesen rendben volt minden. Erre utana par nappal kuldte a kepet hogy teazik valami teazoban vagy hol. Mindegy is. Ami persze tok oke menjen szorakozzon. De kiderult hogy elhivta Katat mert hogy most nincsenek zhk es lazitsanak es ne varjam el hogy a koliban uljon. Az alatt az ido alatt ameg teazgatott Kataval siman felhivhatott volna es tudtunk volna kicsit beszelni hogy mi tortent aznap miket csinalunk mi lesz holnap stb. Mert ritkan van az hogy mindketten raerunk es ugy igazabol orakig tudnank beszelni . De o inkabb mas lannyal teazgat. Erre kivertem a balhet mert felgyult bennem ez az egesz fb dolog meg ez a teazgatas is. Szoval konkretan lerazott es inkabb teazgatott egy masik lannyal mert epp van ideje aztan meg majd lepattint a zhk miatt. Tehat mondta hogy most nem kell annyit talnulni. De kozben meg alig ir egesz nap mert annyira sok a dolga. (ma is delutan 3kor irt hogy joreggelt mikozben en mar fel 7kor) most is elerheto volt 20 perce de nekem 7 ota nem ir vissza. Tehat az a kerdes igazabol hogy egy hisztis pi..a vagyok es bekepzelem vagy igazam van hogy kiakadok? O ugy kezeli mintha teljesen normalis lenne amit csinal pedig szerintem nem az. (Bocsi hogy ha kicsit ertelmetlenre sikarult de ideges vagyok) ?

2019. febr. 12. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Pedig ő csinálja jól. Egy punci itt, egy ott. Ezt persze neked nem kell eltűrni, de ha te nem tudod mit akarsz, ki vagyok én, hogy megmondjam?
2019. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi időszak híresen a bulizásról és összevissza kavarásról szól. Ő is benne szeretne lenni, de közben itt vagy te, régóta tartó kapcsolat, jóval fiatalabb mint ő és ráadásul távkapcsolat is. Bekattant, ki akarja élni magát. Ez sajnos normálisnak nevezhető, függetlenül attól, hogy nagyon bunkón oldja meg a barátod. Én a helyedben elengedném, mert ha tényleg kavircolni akar fűvel-fával, akkor fog is. Kapcsolat ide vagy oda. Egy jó adag megcsalástól és lelki fájdalomtól megkímélheted még magad. Aztán a hormonok csitulásával talán a barátod is rájön, hogy mit dobott el.
2019. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerem. Ha megcsalna tuti nem fekudt volna le velem a miltheten. De megis felek. Ugy erzem csak utban vagyok. De ha meg elhagyom es tenyleg csak tulreagaltam? Egyutt terveztunk mindent, nekem nincs senki masom csak o. Se egy baratno senki
2019. febr. 12. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga az, hogy függsz tőle (neked nincs más) eleve nem egy normális kapcsolatot mutat. Fiatal vagy, ő is, fordulóponthoz ért az élete és tapasztalni akar, mint mindenki más. Ezek a kapcsolatok itt szoktak megszakadni. Ritka, ami egyetem előtt alakult és kibírja az egyetemet.
2019. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertem hogy nincs senki . Mert el tudok lenne masokkal is csak o az egyetlen akiben megbizom es szamithatok ra. De az utobbi idoben teljesen kifordult magabol es felek hogy tenyleg ez lesz a vege. 3 eve (ebbol 2 ugye kapcsolat) az eletem legfontosabb resze folyton mellettem volt es most hirtelen teljesen kizar
2019. febr. 13. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd kritikának, főleg ne a személyed lebecsülésének, de naiv, kis, tapasztalatlan leány vagy. Idővel majd megváltozol (remélem).

Nem is olvastam végig a kérdésed, de a véleményem a következő (mások is írták már): Nincs úgy, ahogy a kérdésekre írt kommentedben írod, csak Te úgy látod! A fiú másnak csapja a szelet, talán komolyan is gondolja azzal a másikkal (valószínű - most még...).

Békülj meg a gondolattal, hogy másodhegedűs lettél ebben a játékban. Elszomorodsz az írásainkon, de ez van.

Idős férfi.

2019. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Függsz tőle, csak benne bizol. Az, hogy elvagy mással lényegtelen. Ez így nem lesz jó.
2019. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Halgass ram es hagyd ott minel hamarabb, en nem tettem, megcsalt, azota szenvedek, masban nem tudok bizni, kapcsolat, fiuk, nem erdekelnek..
2019. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!