Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok jogosan vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jogosan vagyok szomorú vagy csak én reagálom túl a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nos a barátommal már egy jó ideje együtt vagyunk.

Igazából eddig nekem soha nem jelentett semmit a valentin nap meg nem is volt akkor senkim.

Igen, tudom nem csak valentin napkor kell szeretni az embert és ezt ên is így gondolom.

Már régóta mondta hogy most vannak akciók és majd kitudjuk használni az alkalmat.

Ugye akkor én is elkezdtem gondolkodni hogy adok neki valamit.

Úgy volt hogy tegnap találkoztunk és ugye holnap is találkoztunk volna, viszont lemondta mert hogy vizsgálata lesz azt mondta aztán most meg azt mondta hogy holnap a barátaival lesz.

Legközelebb szombaton találkozunk.

Igaz, egy héten egyszer max kétszer találkozunkhogy legyen időnk másokra is vagy más dolgokra.

Viszont rosszul esik hogy betervezte hogy együtt leszünk és utána lemondja, azután meg másokkal lesz.

Ettől függetlenül szeret és igazából nem is kell tőle semmilyen ajándék, csak szerettem volna ha együtt vagyunk akkor.

Azt tudni kell hogy nem szoktam megsértődni vagy valami ha máskor lemondja, csak most arra számítottam hogy ő is készül.

És igen, kiszerettem volna próbálni hogy milyen lehet.

Mit gondoltok?


2019. febr. 13. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Valentin nap csak egy nap. Más nap is van. Miben más a valentin nap mimt a kedd vagy a szerda?
2019. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A valentin-napon nem akadnék fent,az csak egy a többi közül. De az nem esne jól,ha lemondja a randinkat,és másal meg találkozót szervez. Ezen jogosan akadnál ki.
2019. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak meglepit tervez és ez is a terv része;)
2019. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kamugyrosz ***** válasza:

Pont ezt akartam irni mint amit a 3as mondott

Lehet h meglepi lesz

Majd írd meg!

2019. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tudom igazából hogy mot higyjek, mert tegnap találkozott volna a barátaival, aztán nem tudom milyen okböl kifolyólag nem találkoztak és ugye tegnap mondta hogy ma találkozik a barátaival velem meg szombaton.

Mindketten romantikusak vagyunk.

És igen, lehet hogy csak egy nap a sok közül, de én nem kérek tőle ajándékot, csak vele szerettem volna lenni.

Azt meg nem tartom logikusnak ha meglepetést szeretne, hogy először megbeszéljük hogy csinálunk valamit, aztán meg már nem csinálunk semmit és másokkal tervez.

Hát azért ha van valami akkor leírom.

2019. febr. 14. 07:37
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tervezett semmit.

Annyit mondott hogy boldog valentin napot és igazából ennyi volt ezen a téren a beszélgetés.

2019. febr. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!