Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti örülnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú, odamenne hozzátok, akit néztetek, akár a buszon, így az ismeretlenből, tegyük fel, látok egy lányt a buszon, aki szimpatikus, most az először látom, és elhatározom, hogy odamegyek hozzá beszélgetni vele.
2019. febr. 14. 16:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyilván örülnék neki, hogy van valakinek annyi bátorsága, hogy odajöjjön hozzám. Ez azért egy eléggé kedves gesztus. De vannak bunkók is, akiknek például rossz napjuk volt vagy csak ilyen a természetük. Szóval ez személyiségtől is függ.
2019. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor viszont, mindenképpen oda megyek hozzá :) Remélem örül neki, majd kap tőlem egy pacsit elköszönéskor :) Szerintem a pacsi nagyon aranyos, és azt is szeretem, ha valaki mosolyog amiatt, amit mondok majd neki. :) A mai nap elindított egy olyan változást, ami pozitív, és ezért nagyon-de nagyon örülök. :)
2019. febr. 14. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent bele, egyszer élsz csak.
2019. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy lessz :)
2019. febr. 14. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Na,mi lett?
2019. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm, hát, egyenlőre semmi, mivel még nem láttam viszont a lányt, de amint látom, oda megyek hozzá.
2019. febr. 15. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!