Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elegem van mindenből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van mindenből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy a barátnőmmel 2 évig voltunk együtt ,távkapcsolatban voltunk 2 hetente találkoztunk stb. Az utóbbi időkben nagyon furcsa volt , olyanokat írt nekem : “most nem tudok jönni mert baj van” ,ez már nekem eleve furcsa volt ezért megkérdeztem pár nap múlva Őt hogy mi történt vele, erre azt mondta semmi.. Közben nézegettem az instát és látom hogy egy másik gyereknek kommentelget a képei alá ilyeneket pl.:❤️❤️❤️ Stb. Na ekkor megkérdeztem Őt hogy ez most mi a franc akar ez lenni. És akkor derült ki hogy megcsalt fél évig... teljesen kivagyok , nem tudom mit tegyek , töröltem minden közösségi oldalamat hirtelen haragomban de mindegy is. Elegem van az életből. Ő volt a mindenem:( véget akarok vetni ennek a sz@ros életemnek. Nem tudom mit tegyek!!! Légyszives segítsetek! Köszönöm előre is a válaszokat!

17/F



2019. febr. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Kapja be!! Nehogy már te legyél öngyilkos mert ilyen jófélé az exed!!

Megcsalt... Az ő baja. Ne is foglalkozz vele. Inkább gondolkozz el azon hogy, újra szabad vagy. Újra a magad ura vagy meg ilyenek. Ez is jó dolog ám! Mutasd meg neki, hogy te egy ilyen hatalmas pofon után is talpon tudsz maradni! Tuléled!

2019. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Sz@@@a le a f@@@át!Na ne hogy tel legyél öngyilkos azért,mert megcsalt téged?!inkább érezd jol magad Menny búlizni,Találj valami hóbbit amivel elfoglalod magadat.Sajnos ritka a tisztességes Nő!Ja és bocs hogy csúnyán fejeztem ki magam!
2019. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb, legclichébb amit mondhatok, de legelőször is: nyugodj le. Ha akarod gondolj át utoljára mindent. Írd le magadnak a kapcsolatotokat (papírra, digitálisan, mindegy). Írd le az elejétől a végéig. Mikor hogy éreztél, mit gondoltál róla. Te hogy változtál közben. Sírd ki magad utoljára. De ha ezzel végeztél, akkor utána többet ne gondolj rá. (Meg se érdemli, fél évig hülyített: bármilyen jó is volt előtte ez megmutatta az igazi énjét) Ez a leírás dolog amúgy hülyeségnek hangzik, de nagyon nem az.

Éld a mindennapjaidat. Kösd le magad, bármivel. Sport (biciklizés, futás kifejezetten jó), zene, hangszerek, játék, sorozatok amit csak szeretsz. A lényeg, hogy ne legyen időd rajta agyalni. Fáraszd le magad annyira, hogy este az ágyban is rögtön aludj, ne jusson ő eszedbe.

Aztán ha kicsit összeszedted magad, akkor jöhetnek a haverok. Szórakozz velük sokat. Nem szükséges lelkizned velük, ez a te dolgod. (És ne is tépd fel mindig a ragtapaszt, csak saját magad hátráltatod) A lényeg, hogy amikor velük vagy akkor is máson jár az eszed.

Én a helyedben két csinálnék dolgot egyedül is: vonattal, távolsági busszal kirándulnék egyet az országban, felfedeznék hazai kisvárosokat. Új élmények, új emberek.

Talán több időt fektetnék a tanulásba (bár tudom nehéz ha máson jár az eszed). Nem tudom hanyadikos vagy, de egy plusz nyelv mindig jól jön és eléggé leköt.

Aztán nem tudom milyen a viszonyod a családoddal, de ők mindig hozzád fognak tartozni. Szóval őket sem hanyagolnám el, és több időt töltenék velük. Nem kell nekik mindent elmondanod, de egy ilyen helyzetben megerősödhet a viszonyotok.

Majd előbb utóbb, sok idő elteltével (mivel sokáig voltatok együtt) készen fogsz állni egy új kapcsolatra. Ha akarsz keresgélhetsz valakit, de én azt mondom hogy majd “ő” fog jönni, akkor amikor kell.


Tudom nehéz helyzetben vagy, de ne add fel. Kitartást illetve sok sikert és boldogságot kívánok neked!


Ui.: nagyon nem jönnék fel erre az oldalra mert újra meg újra csak rá emlékeztetne

2019. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb megtudtad hogy nem ő az igazi.
2019. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most te komolyan beszélsz,egy lány miatt baromságok járnak az eszedben, tudod még hány csalódás lesz az életedben,mint mindenkinek, mégsem járt hülyeség senkinek sem az eszében.Ezzel a gyengeségedet akarod megmutatni, ugye te erõs vagy?????
2019. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!