Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Menstruáció alatt együtt alvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt együtt alvás?

Figyelt kérdés
Menstruáció alatt együtt alszotok a barátotokkal? És ha igen, akkor tampont használtok?

2019. febr. 14. 22:23
 1/10 anonim válasza:
84%
Ha neked nem kényelmetlen és tudod,hogy pl éjjel nem fog átmenni vagy nem jön olyan sűrűn,hogy folyton a wc re kell rohangálj kicserélni és semmilyen kellemtlen szag nincs,akkor simán.
2019. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem fogalmam sincs; hogy tinikorban ott aludnék-e, talán akkor ilyen formában így nem, viszont tegyél olyankor énszerintem valami régi, akár sötétszínű törölközőt magad alá ilyenkor, amikor alszol, amiért nem kár. Persze utána azt is ki kell mosni; csak hogy ne az ágy legyen olyan. Egyébként én szerintem, ha tini lennék , és lenne pasim; ilyenkor talán nem aludnék együtt a pasimmal.
2019. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Fiú vagyok, de mivel tini párkapcsolatba raktad ki...

Nem volt olyan barátnőm akivel nem aludtam volna együtt mikor megvolt neki. Volt olyan barátnőm akinek első együtt alvás előtt jött meg. De akkor se volt gáz. Ez természetes, nem vagyunk gyerekek, hogy ne lehetne az ilyet megbeszélni és megérteni. Exeimnek is jól esett, hogy össze bújtunk meg simogattam a pocijukat esetleg gondoskodtam róluk. Nincs ezzel semmi baj.

2019. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
és ha kijön a vér akkor mi van? első nap tegyél egy rörölközőt magad alá. a srác aki a kis vértől megijed nem lesz férfi sosem.
2019. febr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem leszek ettől másabb,és ő sem. Mindössze beteszek egy támpont és egy betétet,hogyha nagyon durva lenne,és ennyi. Reggel meg megyek cserélni.

És jól esik olyankor odabújni valakihez.

18/L

2019. febr. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan úgy szexelünk is olyankor,csak gumilepedőn


Azthittem ez egyértelmű...

Legtöbb csajszi olyankor kívánósabb is!


Exem is pl olyankor csak jobban be volt gerjedve,de ő tamponozott és addig seggbe csináltuk,így nem kentünk össze semmit.

2019. febr. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már együttélnél a pároddal mit csinálnál ha megjönne neked? Elmennél máshova aludni? Eléggé hülye kérdés.
2019. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ès ha büdi,akkor hova menjek aludni?
2019. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Hogy a francba lehet büdös? Nagyon rég menstruálok, egyszer sem volt büdös. Lehet kapni a drogériákban intim törlőkendőt, azt kell használni mikor megvan.
2019. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

mi büdi? minden nap fürödni kell. főleg ilyenkor ez elég alap lenne.

nálunk volt már párszor "baleset" éjszaka, ami után úgy nézett ki az ágy mint egy gyilkossási helyszín. segítettem a barátnőmnek ágyneműt meg lepedőt cserélni. ennyi.

ez van. ha ennyire nem bírod a vért ess teherbe :))

2019. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!