Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha mindig én írok rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha mindig én írok rá lányként?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem megismerkedni egy fiúval, aki nagyon kedves, szimpatius, figyelmes és értelmes. Amikor beszélgetünk messengeren nem tőmondtokban vagy néhány szóban válaszol, sőt ő is kérdezget. De valamiért mindig én kezdeményezem a beszélgetés, úgymond én írok rá valami kapcsán. Kicsit aggódom, mi van ha ezt jelenti nem zavarom/nem igazán érdeklem alapból és csak azért válaszol udvariasan, hogy ne bántson meg.

2019. febr. 17. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy baj ez
2019. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
28%
Figyelj, lehet, hogy ez most rosszul esik, de ha ha csak te írsz rá, akkor nem érdekled. Velem is ez volt/van. És próbáld ki, hogy napokig nem írsz rá és akkor mit tesz. És készülj arra, hogy nem fog rádírni csak úgy. Bocsi:)
2019. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

szerintem most már ne te irj rá, és hagyd hogy mi lesz akkor ha te nem keresed az ő társaságát. Lehet hogy majd ő fog rád irni, csak már megszokta hogy mindig te kezdeményezel és akkor minek is ő irjon rád, ha te ezt megteszed.

És majd meglátod, hogy mi a helyzet

2019. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várok egy pár napot, aztán meglátom mi lesz...
2019. febr. 17. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy érted hogy amikor írsz neki nem is tesz fel kérdéseket csak válaszol rá és ennyi?
2019. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!