Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? 17/l

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyok a baratommal és előttem fel évvel volt egy csaj akivel kavart csak nem jött össze vele a baratom. És ez 2 éve volt kb és akkor a csaj elszidott engem mindennek,mert az osztálytársával/aki haverja/ kavartam és dobtam. Utalt a lany,de azóta van barátja. Azóta nem beszeltunk vele és ugye egy idősek vagyunk és egy suliba járunk. Ma jött velunk így srehen szembe 2 lanyosztalytarsaval talán rankneztek nem tudom,aztán ugye mogenk kerultek az úton és nem neztek közbe ránk de azt hallottam a hátam mögül “h annyira nem illenek össze és idegesit” de ugye közbe nem neztek ránk meg eleve előtte is beszeltek mielőtt elmentünk mellettük és nem éreztem volna h témát valtottak és attertek rank, bekepzelem csak h rólunk beszeltek? Meg mindig azt hiszem rolam beszelnek aztán közbe nem is néznek rám:D 17/l
2019. febr. 18. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbantani, de nem mindegy? Hagyd oket, arrol beszelnek, amirol akarnak.
2019. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, hogy kiről volt szó, akkor mi honnan tudjuk? :D
2019. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Kit a f.... érdekel?" - Ilyen hozzállás kell az ilyen nőstény származékoknak.

Ha csak kavart vele a srác akkor ez van, csak ő meg azt hiszi hogy ettől ő a világ közepe...

*tabzs* *tabzs*

2019. febr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okes csak h a leírtak alapján hihetem-e azt h mindig rolam van szó?😂
2019. febr. 19. 06:47
 5/7 anonim ***** válasza:

És ha igen akkor változtat valamin?

Ne így gondolkodj, nem mondom meg miért mert remélem magadtól is rájössz.

2019. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Paranoiás vagy. Lehet hogy egy teljesen másik párról beszélték, nem rólatok. De ha mégis rólatok volt szó és erre bizonyíték is van, akkor mondd meg neki h kopjon le rólatok
2019. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Többen is mondtak már h paranoiás vagyok, meg más dologgal kapcsolatban is volt már paranoiám és kiderült h alaptalan volt
2019. febr. 19. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!