Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a fene kell még neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene kell még neki, hogy elhiggye, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
A barátom már egy csomószor a fejemhez vágta, hogy nem szeretem, pedig már elégszer kifejeztem neki, hogy szeretem. Szóban is mondtam már neki, írásban is. Meghallgatom, ha ideges a suli miatt. 4-est, 5-öst akar minden tantárgyból, amiben tudom segítem a tanulásban meg nem zaklatom hétvégén, hogy tanulhasson nyugodtan. Vígasztalom amikor szomorú, gyakran meglepem kisebb csokikkal, ajándékokkal. Volt, hogy mondta egy autómodellre, hogy majd nagyon szeretné, megszereztem neki karácsonyra. Volt egy srác, akinek bejöttem volna, ő közelebb is állt volna külsőre is, de főleg belsőre az ideálomhoz, mint a barátom, de nem hagytam el érte, a tudtára adtam a másik srácnak, hogy nem lehhet semmi, mert barátom van és szeretem. Ezek után is még mindig azt mondja, hogy nem szeretem, csak mert nem mindenben egyezik a véleményem vele. Mit csinálhatnék még? Azt várná, hogy ne legyen önálló véleményem, hanem legyek csak egy bábu, aki ugrál, ahogy fütyül. Volt már, hogy úgy volt, hogy találkozunk és azt lemondta, mert az osztályából a "jócsaj" megkérte, hogy menjen velük valahová bandázni és amikor mondtam neki, hogy azért ezt így nem kellene, mert már megbeszéltük, hogy találkozunk, nem mehetnének esetleg máskor, akkor is azt mondta, hogy én őt nem szeretem, mert ezt nem értem meg. Teljesen összefüggéstelenül volt, hogy egyszerűen minden nélkül csak a fejemhez vágts, hogy én őt nem is szeretem. Kérdeztem miért, azt mondta rá, hogy mert nem szeretem és kész. Ez valami betegség, vagy mi ez? Nem szoktam követelni tőle semmi olyat, hogy vigyen ide, vagy oda, vagy vegyen ezt meg azt, csak annyit várok el nyilván, hogy ha megigér valamit, azt tartsa is be.

2019. febr. 19. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu én ehhez buta vagyok, de mennyi idő töltötök el kettesben?
2019. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyra értékelendő amit a barátodért teszel, és hogy még így is szereted és mellette vagy. Éretlennek tartom a viselkedését, ez főleg ott tűnt fel, amikor inkább a haverjaival ment el bandázni, mint hogy a barátnőjével ment volna el egy előre lebeszélt időpontban. Nem igazán tudja értékelni azt, hogy ilyen barátnője van, szerintem nincsen tisztában a dolgokkal. Sem azzal, amit ő csinál, sem azzal, amit te csinálsz.

Így hirtelen megoldást nem tudok mondani, de ha boldogtalan vagy, dobd ki. Véleményem szerint jobbat érdemelsz, neki pedig észre kéne vennie mi a helyzet. Még talán gyerekes ahhoz, hogy felfogja ezeket.

2019. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem azért mondja hogy Mindenhova túdjon menni,És csak unalomból van veled,És kihasznál téged.:Kicsim veszel nekem egy Új bmwt,De drágám nincs annyi pénzem,😭akkor te már nem szeretsz!Sajnos ien kapcsolatotok van,Sajnállak.Amugy mennyi idelye egyűtt vagytok?
2019. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Útolso vagyok.Szerintem Űlj le vele beszélgetni hogy igazábol mit is akar,És ha arra is azt mondja hogy te már nem szeretsz akkór totál bólond.Amúgy Te nagyon értékes lány vagy Hogy mindent megteszel annak érdekében hogy rádöbbenjen hogy szereted,És sok pasi szeretne ien barátnőt mindt te.
2019. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Tipikusan az az eset, hogy nem értékeli ami van, csak akar. Ha szereted és kitartotok egymás mellett, hosszútávon kezelhető a dolog. De ehhez ő is kell.
2019. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!