Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Így lehet barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha tényleg arogáns, kicsit, bunko, keményfejű,Fönökösködő leszek persze ezeket stilusosan úgy tényleg lehet szép barátnőm? Mielőtt valaki olyanokat írna , hogy a belső számít és olyan ritka akinek belsőleg,kűlsőleg szép! Annak úgy elmondom , hogy rengetek szép egyben normális,kedves lányt ismerek! Bár nekem inkább a kűlső az első, a belső másodlagos! Mert nekem is van egy rossz oldalam, tehát ha csajnak van egy kis egoja az be is jön?!

17/F



2019. febr. 19. 16:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Utoljára sajnos 13 vagy 14 évesen volt egy nem tul hossz nem tul jó “kapcsolatom” vagy lehet inkább kavarásom! Az a lány meg pont nem volt szép mégis emberileg már tényleg nagyon alja volt
2019. febr. 19. 16:42
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Hát remélem nem lesz semmilyen párkapcsolatod, ha ilyen vagy...

18/l

2019. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy? Ne azért akarj barátnőt hogy legyen egy szép lány melletted, hanem majd azért mert szerelmes vagy
2019. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Hát szerintem ha tényleg ilyen lányokat akarsz akit azzal fogsz meg hogy nem vagy onmagad nagyon nem ismer teged ,igaz en sem de szerintem ha egy lany megkedvel akkor a valos szemelyedet fogja latni nem az álarcod ,de remélwm lesz olyan lány aki meglátja majd .

L

2019. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó csak én ezt halottam sok helyen! Igen a valós rendes személyiség kel 80%-ban! De 20%-ba elvileg sok szép lánynak kel valami körítés is! Főleg , hogy én Nyiregyházán lakok!
2019. febr. 19. 17:08
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Uramisten a szépség mulandó öcskös lehet 20 évesen bomba melletted 30 évesen meg nem aztán mi lesz?

Attól meg hogy megjátszod magad csak lejáratód magad mint egy kisgyerek

De remélem ennyi ésszel sose mész baratnőd mert nem érdemled meg

2019. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6-os Te egy csicska önbizalom hiányos farok vagy mit képzelsz te magadról takarodjàl innen az any** dba míg szépen mondom mert bajod lesz!
2019. febr. 19. 17:48
 8/19 anonim ***** válasza:

Rövidtávon lehet de komoly kapcsolatod így nem lesz. Szerintem nincs azzal baj, hogy keményfejű és bunkó vagy, ha a barátnődnek tudsz engedni (és nem akarod magadhoz láncolni) valamint vele nem vagy egy tuskó, akkor akár még lehet is. A csajoknak bejönnek az alfahímek, ez tény. De nem akkor vagy alfa, ha mindenkit magad alá sorolsz be és lenézed őket. Egy igazi férfi, aki karakteres az tudja, hogy hol a helye a társadalomban, benne van a főnökösködés és keményfejűség aminek velejárója a bunkóbb megjelenés (egyesek számára). Ha vele más vagy és vannak gyengédérzéseid amit lehet letagadsz mindenki előtt, akkor visznont működhet és lehet szép barátnőd.

Nem akarok belekötni abba, hogy neked a külső az elsődleges szempont, ezt mindenki maga dönti el. Ha te ez alapján akarsz választani, akkor tedd, senki sem hátráltathat benne. Viszont az igaz, hogy akinek 18-20 évesen tényleg jó, formás alakja van és van mit fogni, de ugye mindez feszes és szexi, az 10-15 év múlva elkezd lógni aztán 40 éves korra meg már eléggé elcsunyul. Igaz ez hasra, combra, fenékre, mellekre.

Nálam a belső fontosabb, viszont vannak elképzeléseim külsővel kapcsolatban, ami átlagon feletti. Nincs ezzel semmi baj.


F/19

2019. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Juj én is Nyíregyi vagyok *-* Beszélhettünk volna, de így ezek alapján nagyon nem vagy szimpi, bocsi :D
2019. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen. Én is pontosan ilyen alfa hím féleség akarok lenni? És bennem van ez a vér. Viszont az is , hogy másoknak be szologassak. Bár szerintem egy lánynak az nem tetszik. Legalábbis normálisnak! Bár lehet , hogyha nem alfáskodnék akkor is lehetne barátnőm, de kevesebb esélyel! Testalkatom pont meg van hozzá, illetve majd az őltözködésem is le cserélem flegmábbra!
2019. febr. 19. 18:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!