Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nagyon nem szeretné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityu nevű kérdése:

A barátnőm nagyon nem szeretné hogy tetováltassak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, a barátnőm 17. Nagyon ellenzi hogy tetováltassak, (az alkaromon lenne) és elég flegma a viselkedése amióta megtudta hogy varratnék.

Arra hivatkozik hogy nem tetszene neki, megbánnám, és a szülei sem néznék jó szemmel.

Én már évek óta vágytam tetoválásra, és március 8. ra van időpomtom.

Mit tegyek?



2019. febr. 20. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

dobd ki a nyomi csajod, ne hagyd már hogy ő diktáljon


próbál hatalmat gyakorolni feletted


most szabadulj meg, amíg nem késő


majd nem fog neki tetszeni, ha bulizol, ha csajokkal barátkozol, ha a haverokkal akarsz lenni

2019. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
32%

Igaza van a barátnődnek, a tetoválás ízléstelen, jobban tennéd ha nem csináltatnád. Amúgy is kifakul, utána újra megcsináltatod? Szerinted 30-40 év múlva is tetszeni fog, hogy ott van rajtad?


Kapásból 5 ember jut eszembe, aki tinédzserként tetoválást csináltatott, mindegyik megbánta.

2019. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A te tested!
2019. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves első! Megértem hogy felcseszett, a csajjal nincs semmi baj ezen kívül. Fontos hozzátenni hogy mindig egyetértettünk és szererjük egymást.

Nem nyomi egyeltalán :P

2019. febr. 20. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, csinaltasd meg, majd hozzaszokik. Ez nem egy olyan dontes, amibe mindenkepp bele kell szolnia. Abszolut a te dolgod,valoszinuleg nem akar majd szakitani ilyen aprosag miatt,de ha megis akkor ez van:)
2019. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg, ha akarod, csak azért mert ő azt mondta ne , hogy már ne csináltass tetkot! Egyébként valamilyen szinten igaza is van , de ne , hogy át akarja venni az uralmat ezért ne miatta ne csináltasd meg ha nem! Hanem azért amit le írtak előttem is! Most megcsináltatod majd meg bánod ha megöregedsz!
2019. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy is ha szeretne igazán akkor max szépen megmondaná , hogy nem tetszik neki a tetkó! De ha megcsináltatnád, akkor megértené! És a szülei sem érdekelnék! Lehet , hogy tényleg dobnod kéne!
2019. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én 17 éves lány vagyok. és csütörtökön megyek tetováltatni, pedig barátom ellenzi :)

Ha szeret, tetoválással is szeretni fog, majd megnyugszik, ha rájön, hogy a flegmázással nem megy semmire

Ha meg esetleg elhagyna a tetoválás miatt, soha nem is érdemelt meg téged

2019. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-nak ment a zöld
2019. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!