Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki hogy van ezzel? Csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy van ezzel? Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Nos, még nem volt párkapcsolatom ezért még tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

De egy pár hónapja volt egy fiú aki tetszett és én is bejöttem neki. Viszont ő rögtön elkezdett úgymond.. szerelmesebben viselkedni. Szóval, már a második találkánál megfogta volna a kezemet, túl romantikusan beszélt velem.

Lehet hogy velem van a probléma, de én úgy vélem, hogy egy szerelem vagy párkapcsolat úgy alakul ki, hogy először csak barátkozunk és aztán ha többet szeretnénk mind a ketten akkor lesz is belőle több.

És igen, tudom, most jön a barát zónás klisé. És akkor az egyik fél úgy érzi, hogy tökre hasztalan volt minden. De ez így megy. Nem ebből lesznek a barátságok.. vagy éppen az ellenségek? Hogyha csak az egyik szeretne többet akkor az csak barátság marad és én éppen ezért gondolom úgy hogy először barátkozni kell, hogy megismerjük egymást.


A kérdés az lenne, hogy ti hogy gondoljátok, mo a véleményetek az én gondolkodásomról és mi a ti gondolatotok?

Köszönöm a válaszokat előre is :)


Ui.: ha valakinek van kedve erről bővebben beszélgetni az írhat is nekem.



2019. febr. 22. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Elég idétlenül gondolkozol. Ahogy elnézem, így soha nem is lesz kapcsolatod :D

Baj, hogy a 2. randin megfogja a kezed? :D Édes Istenem. Szerintem meg ha az első randin nincs csók, akkor megette a fene az egészet, 99%-os eséllyel nem lesz belőle semmi! (Van statisztikai alapom bőven...)


Az, hogy megfogja a kezed qrvára messze van a szerelmestől...


Most komolyan nem tudom eldönteni, hogy: 1) ekkora troll vagy, 2) 6 éves vagy. Más magyarázatot nem találok...

2019. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem igazad van.

Komoly lány vagy!maradj ilyen.

Nem elég ertelmes a fiatalember azt kell,hogy írjam.

De megbeszélheted vele és idővel ő is rájöhet,hogy bután viselkedett.

En sok pasival randiztam,volt hogy harmadik randin sem tudtam eldönteni tetszik e,majd amikor meg akart csókolni nem engedtem.

Rájöttem nem tetszik.

Valóban nem kell elsietni semmit!az érzelmekhez idő kell!sőt akkor a legjobb,ha "húzzáttok" az időt...utána édesebb a csók is meg minden :)

Kevés ilyen lány van,mint Te!

2019. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én potosan így voltam ezzel nagyon sokáig, de sokszór talált meg a megingás a bitonytalanság, mert hát a környezetem mást próbált rám stukmálni, hogy az úgy nem jó és hülyeség a tisztesség körök végigfutása, sőt egyenesen rossz is!

Azt mondogatták, hogy ha valaki tetszik vagy szimpatikus, akkor ahoz már alapjába véve úgy kell közeledni, hogy ő egy lehetséges partner és semmi "barátkozás".

Nem éreztem én ezt reálisnak és sehogy ne mvolt ésszerű.

Mi van azokkal, akik hónapokig barátok vagy akár évekig, majd rájönnek hogy talán több is van ebben, mint egy barátság.

Egy jó darabig én ezt elfogadtam ténynek és próbáltam ezen elvárás alapján működni és ennke minél jobban megfelelni, amennyire csak tudtam. Nem mondhatnám, hogy jól éreztem magam ismerkedés közben, ezzel a felfogással és pszichológiával, és rájöttem hogy ez nekem nem jó.

Én szeretem az ismerekedés elejénekm minden fázisát, legyen az akármennyire kellemtlen is.

Imádom, mikor van egy új lány ismerősöm és élvezhetem a gondolatait és azt is hogy ő mit szól az enyémekhez, a történeteit és alapjában véve a személyiségét.

Én nem akarok az első beszélgetés után egyből randira menni, mert ebben szerintem nincs meg az a varázs, ami az előbb elmondott ismerkedésben megvan.

Az a helyzet, hogy szerintem azért válasszák mégis sokan a 2.lehetőséget, mert erre van "idő".

Gondold csak el! Ha odamegy egy fiú egy lányho random (nappal) és szimplán barátkozás célja van a fejében, az nem igazán fog tudni működi, az első beszélgetést leszámítva.

A lány várni fogja, hogy hívja el valahova, randizzanak és vágjanak bele egy kapcsolatba. Ez persze fordítva is megesik, csak ritkább hogy egy lány megy oda egy fiúhoz.

Vannak persze olyan esetek is mint te, akik nem feltétlen akarnak elmenni pár szóváltás után egy randira vagy esetle gegy szobára.

Az ismerkedés szerintem legyen szubjektív és ne legyen egy útmutató hozzá, hogy "igen ezt így kell csinálni és másképp nem lehet"! Mindenkinek úgy kéne ismerkednie, ahogy ő szeret és ő által felállított elvárásokat követi és tart hozzájuk, és fittyet hány a környezeti nyomás hatásásra.


Egyépként nekem még most sem megy normálisan az ismerkkkedés és nyugott szívvel és tiszta lelkiismerettel kis is jelentem, hogy az ismerkedésem szintje bőven az átlag alatt van, de ezt én nem bánom.


Szivesen maghalgatnám a hozzászólásaidat, vélemyényedet bővebben is ezekről a dolgokról, ha van kedved, akkor írj privátba ha lesz egy kis szabadidőd.


19f

Még annyit, hogy hány éves vagy.( leírtam az ényém és rájöttem, hogy a tiedet nem is tudom :D )

2019. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én járnék egy fiúval úgy,hogy pár hét utan foghatja meg a kezem vagy csók.

A hivoknel ugy kell elképzelni,hogy még a szex is házasság utan van...komoly hívőknél.

Egyébként ez Isten akarata.

Jól gondolkodol!

2019. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így szép meg jó és sokszor benne is voltam. Csak amikor még egy csók se volt mert vártunk vele és a lány közölte hogy "Nincs elég tűz" amikor mitől lett volna tűz, ha semmi érintkezés nincs? 21/F
2019. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én halálosan szerelmes lettem úgy egy pasiba,hogy csak láttam,beszélgettünk...és láttam tekintetében is azt amit kell!

És ÉREZTEM szeret!

Ennyi bőven elég volt!

Nem attól lettem szerelmes,hogy számban matatott nyelvével,hanem személyiségébe lettem szerelmes.

2019. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez változó, van akinek az érintések van akinek a minőségi idő fontosabb. És ez így van jól. Ha neked sok a kézfogás, megmondod a fiúnak és kész vagy elfogadja és lassít vagy abbahagyjátok a dolgot. Nálam pl, ha nem lenne semmi (csók vagy puszi vagy kézfogás) a 2-3.-dik randin, tuti bajt éreznék. De van akinek még az 5. randin is korai.
2019. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, az a baj, hogy a fiú is pont olyan tapasztalatlan, mint te vagy. Neki telebeszélték a fejét a hasonszőrű társai, hogy "férfiasan" kell viselkednie. Megfogni a kezedet, megölelni, megcsókolni rögtön az első randin, mert ha nem ezt teszi, megy a barátzónába.

Ezen az oldalon is számtalan ilyen tanácsot találsz, ha kicsit elmélyedsz fiú oldalról is a kérdésben.

Szóval nem kell annyira véresen komolyan venni. A srác ugyanúgy izgul, mint te, és ugyanúgy nem tudja, mi a helyes. De legalább próbálkozik, ha ügyetlenül is. :-))

2019. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!