Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom barátja egy drogos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátja egy drogos, zsaroló ember, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van a párom aki egy csodálatos barát 1eve egyutt vagyunk,de tényleg,minden téren,viszont olyan multja van és olyan emberek beloluk akiket en nagyon nem kedvelek. Kulonosen van egy szemely aki drogozik es ebbe bele akarna ujra huzni a parom,ram ugy nez mint egy zavaro tenyezo aki megzavarta az ok baratsagat,de csak azt nem erti meg hogy a baratom nem olyan mint ok es nyilvan ram szanja az idejet. Eroszakoskodik,erzelmileg zsarolja a parom es ez tenyleg felhaborit.

Mit tudnek tenni?


2019. febr. 25. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak kell minden módon megszakítani velük a kapcsolatot, esetleg jelentse fel őket névtelenül (erre van a telefontanú vonal), mert drogot már birtokolni is bűncselekmény. Ezt beszéld meg vele.
2019. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő igaz baratoknak tarja oket. Pedig nem is latja mennyire nem azok,csak rosszat akarnak,onzoek,es el vannak zullve.
2019. febr. 25. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
(#1 vagyok) Rossz tarsaságba keveredett és elment az esze. Ha te tudnád nekem hány barátságom ment rá erre. Próbáld meg megbeszélni vele, ez az egyetlen megoldás. A drogos alakokhoz véletlenül se szólj, mert bánthatnak. Ha nem megy, nagyon sajnálom, nehéz nekem is leírni, neked is az lesz, de el kell engedned.
2019. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen a rossz tarsasagba egyet ertek :( eddig sikerult ralatasra birni,de most megint menne talalkozni veluk mert nem akar baratok nelkul elni. Csak barcsak keresne ujjakat es tisztan latna.
2019. febr. 25. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
(#1) Ezt is mondd meg neki. Jogos, hogy szeretne barátokat, de nem ez a megoldás. Nekem sincsenek egy ideje, én is szeretnék, de nem érdek barátságot rossz társaságban, hanem igazi barátokat. Inkább kibírom, hogy nincsenek, de ilyen nem kell. Ő is jobban járna... Sajnálom, hogy téged is ilyen helyzetbe hoz, megértem, hogy kétségbe vagy esve. De ha ő ezt akarja, sajnos nem tudsz mit tenni...
2019. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hatalmas zold kezek mentek! :( Koszonom szepen.
2019. febr. 25. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Hallgass az 1.-es válaszolóra. Minden válaszában megoldást ajánl a jóra.

A párodnak majd lesznek barátai ezeken kívül. Később egyre nehezebb lesz neki ebből a körből kijutnia, mert zsarolni (verni?) fogják.

F.

2019. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha nem hallgat rám? Nagyon makacs,de ebben tudom hogy igazam van.
2019. febr. 25. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:

A közmondás szerint: "Aki a korpa közé keveredik, megeszik malacok."

A párod drogos volt. Most nem az. Tartja a régi haverjaival a kapcsolatot (képletesen: ott van a korpa közelében...).

Gondolom nem egy hónapra sem nem egy évre tervezed vele a kapcsolatot. Nem hallgat rád a barátai megválogatásában. Makacsnak írod őt le.

Tedd fel a kérdést: tudom a most ismert tulajdonságait éveken (egy életen) át tolerálni? Ha igen és nem félsz, hogy "megeszik a malacok", akkor rendben. Éljetek boldogan!

Semmiképp sem azt akarom mondani, hogy hibátlan fiút keress! A makacsság is jó tulajdonság, ha valaki jókor és jó céllal használja. De sose keress hibátlan embert, mert ilyen nincs! Amit én valakiben hibának látok, az a Te szemedben épp előnyös, vonzó lehet, ezért vonzódsz hozzá. Így van rendjén.

2019. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A drogok előbb utobb a bűnőzéshez vezetnek , persze előtte majd agresszív lesz pár pofont le ver neked, aztán megrugdos. Remélhetőleg nem ezt szeretnéd.
2019. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!