Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátomat?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem bírom nélküle! Segítsetek, kérlek. (Sokan mondják, hogy nem jó ötlet, tudom, de nem érdekel) szóval kérlek szépen segítsetek!

2019. febr. 26. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
lefeküdtetek már? mert ha igen egyszerű dolgod van. a volt barátod is férfiból van, a farkán keresztül könnyen a közelébe tudsz kerülni ismét. én legalábbis így jöttem újra össze az egyik exemmel. addig tette az ajánlatokat amíg be nem adtam a derakamat, aztán kettőt pislogtam és ismét együtt voltunk :D
2019. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyvan ahogy az elso mondta. Vagy tedd feltekennye vagy pedig a farkan keresztul hass ra...
2019. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le...😂 De, hogy tegyem féltékennyé? Ötleteket!!!@
2019. febr. 26. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
"Ne keresd a gyógyulást annak a lábánál aki összetört téged" - Rupi Kaur
2019. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A féltékennyé tétel hatalmas baromság.


1, Egy elkeseredett és kétségbeesett embernek fogsz tűnni a szemében, semmit nem érsz el vele. Pontosabban de, elveszik minden tisztelete irántad, ha még maradt.


2, Kics*szel azzal akivel féltékennyé akarod tenni. Rosszat okozol még egy embernek, aki nem érdemli meg. Gondolj bele ha veled csinálnák ezt, akkor mit éreznél és mennyire értéktelennek gondolnád magad.


3, Utálni fogod magad hogy ide süllyedtél.


El kell fogadnod, hogy vége. Nehéz, keserves, fájdalmas, de nem akar már veled lenni. Az idő majd segít, foglald le magad más dolgokkal, keress társaságokat, szerezz új ismerősöket haverkodni. Menj új helyekre, új élményeket szerezni. Nem tudod erőltetni hogy valaki szeressen, és minél jobban akarod ezt csinálni, annál jobban fog utálni. Lehet pár hét vagy hónap után megkeres, ha úgy érzi hogy hiányzol neki és beszélgetne veled, akkor kiderül hogy menthető-e még a helyzet, lehet-e adni második esélyt magatoknak. De az is lehet hogy nem beszéltek már többé. Ezt sem tudod irányítani. Annyit tudsz tenni hogy lefoglalod magad és másra figyelsz. Az elején lehetetlennek tűnik, aztán egyre jobban kimegy a fejedből és jobb lesz. Figyelj és törődj magaddal, nem tőle függesz.

2019. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1: TUdják anyuék,hogy a kislányuk hogy viselkedik?
2019. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!