Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat? Benne lennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Benne lennétek?

Figyelt kérdés

A párom jövőre elmegy az ország másik felébe tanulni 😢

16L



2019. febr. 26. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Felejtsd el ilyen fiatalon nem fog működni
2019. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Emiatt nem szakítanék a párommal, feltéve ha nem évente 2X tudnánk találkozni, mert akkor sajnos tényleg nem lenne értelme :/ Önmagában a távkapcsolat nem feltétlenül reménytelen, ha emellett megoldható hogy találkozzatok. És ilyenkor csak jobban tudjátok értékelni azt az időt amit együtt tölthettek :)
2019. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg. Nincs veszíteni valótok. Képzeld azt, hogy ez egy teszt, ha ezen túljuttok, akkor nincsen olyan helyzet amit később ne vészelnétek át. Ha meg nem sikerül, akkor sem veszítettél semmit.
2019. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenhéten vagy legalább minden második héten tudnátok találkozni akkor próbáljátok meg!
2019. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hétvégéket együtt töltenénk 💜
2019. febr. 26. 22:57
 6/13 anonim ***** válasza:

#1 csak kicsit volt bunkó a komment...

Hidd el, hogy valakinél működik, egyik ismerősöm is ennyi idős és már több, mint fel éve távkapcsolatban el a barátjával...(nem, egyik sem csalja a másikat, havonta találkoznak)



Kérdező: egy próbát megér

Biztos, hogy minden hétvégén haza tud menni? Ez nem kötekedés csak ha tényleg az ország másik felébe költözik, akkor lehet, hogy nagyon hosszú a vonat út, de nyilván kocsival se rövidebb és egy hétvége azért annyira nem hossza sajnos 😕

Szóval ezt mindenképp kalkulaljatok bele

2019. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatban vagyunk, havi 3x találkozunk és az egész hétvégét együtt töltjük. Szünetekben még többet vagyunk együtt. Ki lehet bírni, bár jobb lenne többször találkozni, de annak is eljön majd az ideje. Szerintem próbáljátok meg ^^

18L

2019. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Laylah ***** válasza:

Kicsit mindkét oldallal egyetértek, azt kell mondjam.

Nem egy távkapcsolaton vagyok túl, és a tapasztalataim azt mondatják velem, hogy minél fiatalabbak vagytok, annál nehezebb. A heti találkozás pozitív tényező, sokat segít az esélyeitek javításában, plusz a tény, hogy a modern világban élünk, telefon, videochat, messenger, minden a rendelkezésetekre áll, ez is sokat segít (az első két távkapcsolatomnál nem volt saját netem, a koli nete pedig elég instabil volt, így a chat is nehézkes volt, videochat esélytelen).

Ugyanakkor az ország másik feléről van szó. Tömegközlekedéssel ez akár fél nap utazás is lehet, ha azt nem veszem bele, hogy esetleg a családjával is akar majd lenni, vagy házi feladatot csinálni, akkor is szinte csak a szombat marad. Vasárnap már pakol, készül, utazik, ha nem éjjel akar visszaérni, akkor kora délután már úton kell, hogy legyen.

A hiány nagy úr. Az édes fájdalom, hogy hiányzik a másik, hogy alig várod, hogy lásd, egy idő után kínzó lesz, és ha nem tudtok javítani rajta, akkor sajnos képes megölni az érzéseket is. Minden távkapcsolatom erre ment rá, akár az egyik, akár a másik részről történt. Volt, akivel hetente találkoztam, volt, akivel 2-3 hetente, de olyan is, akivel 7 hónap alatt háromszor egy-egy hétre.

Plusz nehezítő tényező, hogy egymástól távol új élményeket szereztek, új embereket ismertek meg. Ha egyikőtök megismer olyat, aki szimpatikus neki, és az illető rányomul, a másik semmit nem tud tenni azonnal, hogy visszabillentse az egyensúlyt. Szintén tapasztalat...

Összegezve, próbáljátok meg, veszíteni valótok nincsen. Ha most váltok el, mindig ott marad, hogy megpróbálhattátok volna, mi lett volna, ha... Viszont ha megpróbáljátok, lehet, hogy menni fog. De ha mégsem, akkor is tudni fogjátok, hogy megtettetek mindent. A lényeg az, hogy minden lehetőséget, módot ragadjatok meg a kommunikációra, találkozásra, és mindig legyetek teljesen őszinték a másikkal, akkor is, ha kellemetlen dologról van szó.

Remélem, sikerül nektek! :)

Sok sikert!

29N

2019. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hétvégéket együtt tőltenétek, és tényleg szeretitek egymást. Akkor ne szakítsatok emiatt!
2019. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ohh drágám 300 km van köztem és a barátom között. Én végzős vagyok ő első éves egyetemista. 3 éve vagyunk együtt. Ha minden jól megy szeptembertől én is oda járok egyetemre (ha felvesznek) és akkor többet lehetünk együtt. De képzeld eddig jó ha másfél havonta látjuk egymást utoljára karácsonykor voltam nála, lassan ket hónapja nem láttam. Igen nagyon nehéz de minden nap beszélünk telefonon. Két átszállással jutok hozzá 5 óra alatt.
2019. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!