Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működhet ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátnőmel alig egy hónapja vagyunk együtt, de előtte is nagyon jó barátok voltunk. Nagyon szeretem és nagyon fontos nekem, viszont nagyon instabil lelkileg. Jár pszichológushoz is, ezzel nem is lenne gond, de én sem vagyok éppen a toppon, nekem is vannak lelki problémáim.

Viszont nem szeretném megbántani vagy ki készíteni, mivel amolyan is művészlélek, amúgy is nagyon érzékeny.

Tényleg szeretem, és nem szeretnék mérgező lenni felé,de elveszíteni sem.


2019. febr. 28. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eltudja dönteni, hogy lehúzza-e ez a kapcsolat vagy erőt ad-e neki. Ha gázosabb a helyzet valószínűleg szólni fog, de azért figyeljél rá ha már a barátnőd. Tudom nem könnyű a másikban tartani a "lelket" amikor mi magunk sem vagyunk a toppon, de akár egymásnak is adhattok egyfajta támaszt. Hidd el, sokat tud dobni az emberen az, hogyha valaki szereti ilyes fajta módon.
2019. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő biztos hogy felfelé húz engem. Van hogy úgy érzem, hogy ah egyetlen amiért érdemes élnem, az az hogy ő van nekem, szerethetem és ő is szeret engem.
2019. febr. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!