Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ez egy 17 éves lánynál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy 17 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ez a lány már ennyi idősen kb. a 10. barátnál tart. Pontosan nem tudom, lehet “csak” 8-9 volt, de a 8 nagyon minimum... És persze a nagyjával le is feküdt. Igazából a lány nem az a fajta lány akire most gondolnátok. A fiúkkal nagyon jól kijön, pl. lány barátjait 1 kezemen megtudom számolni. Viszont azt elmondta, hogy a legtöbb kapcsolata nem tartott tovább 1-2 hónapnál, és többnyire a fiúk hagyták ott eddig. Szerintetek ez normális? Valami baj lehet a lánnyal?
2019. márc. 2. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy amilyen nagy iramban esik szerelembe, olyan gyorsan is képes kiábrándúlni, váltani...
2019. márc. 2. 11:58
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Kerüld el 100 mérföldről.
2019. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Dugd meg párszor, és ennyi ...
2019. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Már egyszer feltetted a kérdést, akkor is ribi volt, most is az. Sok nem változott.

1-2 hónap után aki oda löki magát az nem nő a szemembe. Én az ilyet kerülném. De ha belegondolsz 1-2 hónap után nem egyből szexel indítottak, előtte szopott is bőven mint a kismalac. Én ilyennel 100, hogy nem kezdenék.

2019. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenkinek a maga dolga, hogy mit csinál. Ha nem tetszik, akkor nem kell vele beszélni, ennyi
2019. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Hányszor rakod ki a kérdést? Ott is el lett mondva a véleményünk.
2019. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noncso1794 válasza:
Ja nem olyan lány 😂 de 17 évesen 8 a minimum. Röpked mint egy kis méhecske. Nem is értem mit foglalkozol vele 🤷‍♀️ ha barátnőt akarsz keress egy rendes lányt. Ha viszont kalandot és van hozzá gusztusod akkor sok sikert 👌
2019. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha megtörténne a dolog...

2019. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!