Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátság extrákkal, meddig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, meddig?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal egy 16 lány és egy 17 éves fiú között. Mindent csinálnak, de a lány kérésére nem feküdnek le egymással. Közben nagyon jó barátok. Amikor nem egymással vannak pl buliban, akkor másokkal is táncolnak/smárolnak. Ha lesz valamelyiküknek valami komolyabb, akkor abbahagyják, de milyen hatással lesz ez a kapcsolatukra (barátság része). Meddig tartható ez így, hogy ne legyen egyik fél se szerelmes? Normális ez így?
2019. márc. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2019. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noncso1794 válasza:
Ahol már kavarás van ott több is. Kicsit "tökösebbnek" kéne lenni, hogy legyen belőle valami. Vagy időben abba hagyni. Ahol már történt ez az ott idő kell, hogy el múljon... :D
2019. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tisztázzunk valamit, fiú-lány barátság nem létezik. legfeljebb oviban. teljesen rendben van, ha ezt csinálják. élvezzék egymást utána ha valakinek valami komolyabb ígérkezik akkor szevasz.
2019. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú lány barátság nem létezik dolog egy hülyeség. Em pl biszexuális vagyok szóval ezen az elven nem lehetne senki sem a barátom ? A kerdesedre pedig szerintem az a válasz, hogyha lesz valamelyikotoknek párkapcsolata akkor megromlik majd a baratsagotok is. Meg eleve a párod sem nézne szerintem jó szemmel ha azzal baratkozol akivel anno több is volt
2019. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A fiú-lány barátság létezik

Az én példam az hogy van egy lány barátom de mindkettönknek más tetszik .

Nagyon jó barátok vagyunk és én nem érzek többet mint barátság

2019. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is létezik lány, fiu kozott barátság. Nem vagyok ronda gyerek, barát barátnőm is egy szép lány, mégse vonzó nekem, nem vonz szexuálisan, nem azt mondom ha rámmászna ledobnám, de nem akarok ra nyomulni, pasija is van, egyszeruen nem vagyunk egymas idealjai, letezik ilyen is. Es gyerekkorunk ota ismerjuk egymast es joban vagyunk. 16l 17F
2019. márc. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs bennem a kéztetés hogy akarjak tole valamit.
2019. márc. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!