Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudtok mesélni távkapcsolatos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mesélni távkapcsolatos siker sztorikat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amikor kitartottatok egymást mellett, és a suli végeztével többet tudtatok együtt lenni, vagy akár összeköltöztetek. Az is érdekelne mekkora távolság volt.
2019. márc. 3. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, max nem tud róla a másik fél, hogy megcsalták.
2019. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyet se...
2019. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A barátom tavaly szeptemberben ment ki Dàniába egyetemre. Előtte 5 hónapig voltunk együtt. En nem csaltam ot meg, s mivel bízom benne azt is ki merem jelenti 100%-ig biztosan, hogy o sem engem.

Háromszor találkoztunk azota, de akkor közel 2-3 hetet töltöttünk együtt . Két hét múlva költözöm vele össze.

Bár “csak” fél év volt, borzalmasan nehezen viseltem az egészet. De úgy érzem a legjobb döntéseket hoztuk.

2019. márc. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De van ilyen. Nekem. 🤔😄 Mi most leszunk 5 eve egyutt miskolc. Sopron tavolsagban vtunk tavkapcsolatban en 26 l parom 23 f. 3 es fel evig voltunk tavkapcsolatba.. Hat nagyon hosszu es kemeny idoszak volt havi egy talalkozassal ami egy hetvege volt altalaban vagy max 4 nap. Szoval alig valami. Neten ismerkedtunk meg de azok a beszelgetesek annyira erosse tettek minket hogy akkor eldontottuk megprobaljuk. Nem. Banom egy percet sem mert azota mar egyutt elunk. Szoval. Nem. Lehetetlen de nehez es kell. Hozza kitartas es megfelelo. Partner. Bocsi telorol voltam 😄
2019. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen:) Én Szerbiába ő Esztergomban 300km. Még nem sikerstory , de nemsokára közelebb jön egyetemre, és következő évben én is oda. Úgyhogy még 1év kb az összeköltözésig.
2019. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!