Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm egyik barátomról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyik barátomról beszél, van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Na szóval, az ex barátnőm a mostani barátnőm osztálytársa. A volt barátnőm összejött az egyik barátommal akit megcsalt majd a fiú megbocsájtott neki! A barátnőmmel (16) másfél éve vagyunk eggyüt és nagyon szeretjük egymást, ez látszik is, viszont sokszor veszekszünk mert sokban hasonlítunk! Az egész a múltkor kezdődött amikor egy buliba a barátnőm láttam hogy nézte a fiút... majd egyre többet járt az osztályukba s minden nap mesélt róla, hogy ezt meg azt csinálták az exemmel s hogy ő a fiú helyett nem bocsájtott volna meg mert nem szereti az exem. Ma a kondiba voltunk s ott is felhozta a fiút témának én meg megkérdeztem hogy mi a véleménye rólla meg hogy tetszik-e neki s erre azt mondta hogy nem s hogy nem is kedveli... meg azt is mondtam neki hogy a fiú szebb mint én erre meg ő hogy nem igaz mert túl sovány... szerintetek van okom aggódni?

2019. márc. 4. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez bonyolult
2019. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is bonyolult elnézést
2019. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tehát: az ex-csajod jelenlegi csávójára vagy féltékeny, amiatt, hogy a barátnőd nézte, meg úgy gondolja az exed nem szereti a fiút és nem tette jól, hogy mebocsájtott a lánynak. (?)

Hát most vagy igen vagy nem. 16 évesen magamból kiindulva tetszet neki, de az is lehet, hogy csak az exedet nem bírja és kielégülne tőle, ha az excsajod nem lenne boldog. Szeritnem ne faggatsd, ha akarja megmondja, ha nem nem, ha tetszik is neki, sokmindent úgysem tehetsz, mert az ő lelkiismeretére van bízva a dolog. Ha meg mincs is semmi, ne idegesítsd magad -se őt.

2019. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!