Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek hány évesen volt meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen volt meg az első barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom, se csókom meg semmi, bulikba se! Hiába vagyok helyes. 12 évesen volt egy kis kavargatásnak se nevezhető gyerek párkapcsolatom ! De az nem számit, ti úgy buliba mikor csokoloztatok előszőr vagy mikor lett meg az első barátotok/ barátnőtök? Az , hogy pl 13 évesen viccből smároltatok az egyik lány barátotokkal az nem számit! Meg az se ami nekem volt 12 évesen! Leginkább elég magabiztos emberek válaszát várom és illetve olyanokét akik viszonylag nagy városba laknak! Persze válaszolhat bárki. Én Dunaújvárosi vagyok! Illetve 178,5 cm-sen nem számitok túl alacsonynak illetve ehez vagyok 64-66 kg gondolom , hogy nyeszledt nem vagyok! Nekem kockahasam is van! De vékonynak láttom magam, viszont nem tul soványnak kondizok is 8 hónapja!

2019. márc. 8. 13:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A kulturált válaszokat előre is köszönöm!
2019. márc. 8. 13:45
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

12 évesen volt az első csókom, én azt gondolnám elsőnek, mert számít, nem csak szájra puszi volt, viszont kapcsolatnak nem nevezném. Utána csak kisebb kavarások,randik voltak.

Az első igazi kapcsolatom 17 évesen volt, és azzal a sráccal veszítettem el a szüzességem is. Sose érdekelt egyébként annyira, hogy mások mit reagálnak arra,hogy szűz vagyok, de igazából nem reklámoztam, csak ha megkérdezték, válaszoltam.

Szerintem nem vagy elkésve kicsit sem, nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Gondolom te se éred be akárkivel, hanem komolyan akarod venni, és szerintem ez elég jó tulajdonság.

Nekem a legjobb fiú barátom pl elég menő, partiarc, de 18évesen vesztette el a szüzességét, csak másnak mondta azt, hogy már előbb.

Igazából ez az az időszak, amikor csak elkezdődik a csajozás, előtte még úgymond kisgyerek voltál, szóval szerintem ez teljesen átlagos így korban.

21L Pécs

2019. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Vannak akik huszonévesen sem voltak még nővel, és értelemszerűen szűzek még, nem te vagy az első, aki pár év múlva se talál magának valót!
2019. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen én is olyan lányokra megyek akik. Tetszenek kűlsőre is illetve, nem nagy ribncok 15-19 éves korosztály és emberileg se nagy legyen egy 0 , bár ha egy kicsikét beképzelte,egosista a csaj, de mellé elég okos is akkor még jöhet! Bár 18-19 éveseknél nagyobb lenne az esély , hogy ribit fognék ki!
2019. márc. 8. 14:19
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 De azt vettem észre , hogy a velem egy koruak 80% már 16 évesen a diszkóban smárolgattak egy csajjal! Én nekem még ebbe sem lehetett részem sajna ! De ok igazad lehet! Viszont már szeretnék valakit magam mellé!
2019. márc. 8. 14:21
 6/20 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik, nem fog csak úgy az öledbe hullani az álom lány! De te ezzel te is tisztában vagy, tegyél érte, elvileg nekünk kell őket meghódítani, rátalálni az ideálisra, be cserkészni, nekünk kell udvarolni, kezdeményezni feléjük. A mai nap lehetőséget ad arra, hogy megpróbáld egy szál rózsa vagy más tárgyal, indítani az udvarlást a kiszemeltednek. Sok sikert hozzá!
2019. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Túl jókat írtál magadról:D jó pasinak mindig van valakije, nem értem, hogy miért baj ha bulikba csókolózik valaki valakivel. Ittasan megse lepődök:/
2019. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Egyike vagyok azoknak a 18-19 éves lányoknak akik abszolút nem nevezhetőek r@bancnak...

Ugyanis még sosem volt kapcsolatom, egy csók se és még is emberileg nem vagyok szánalmas...Akkor legyen mikor azt érzed hogy készen állsz rá! Ne legyél te a többség! És ne görcsölj az ilyeneken! :)


19/L

2019. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
17 éves voltam, a lány 16. Sosem jártam buliba mégis meglett. Aztán 5 hónap után én fejeztem be mert nem volt időm rá tanulás és edzés mellett. Nem bántam meg. Szerintem ne pörögj annyira ezen a témán mert 17 évesen az emberek többsége még nem tud párt választani egy életre (tisztelet a kivételnek)
2019. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 Te most komolyan edzés és tanulás miatt hagytad ott a lányt? Nem gondolod , hogy ezeket csinálhattad volna úgy is , hogy kevesebbet csinálod ezeket is. Mert pl ha egy lány ilyenek miatt ott hagyna vagy nem jönne össze velem akkor ki én is lesérűlnék lelkileg! Ha éretségi van akkor is max ritkábban taliznánk!
2019. márc. 9. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!