Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fölöslegesen aggódom, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölöslegesen aggódom, hogyan tudnám ellazítani magam?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult helyzetek után, lassan egy hete, ugyan nem "hivatalosan" de együtt vagyok a barátnőmmel. Ez a legelső komolyabb kapcsolatom, és hiába tudom, hogy pont úgy szeret mint én őt, megbízom benne, nap mint nap túlaggódom az egészet. Úgy érzem, amíg nem jelentjük ki, hogy járunk (ami még egy kis idő lesz, legrosszabb esetben pár hét) addig folyton nyugtalan leszek és agyalni fogok. Amikor együtt vagyunk nyugodt vagyunk, ha nem, elkezd kattogni az agyam, végtelenül nagy butaságokon, de egyszerűen nem tudom nem túlgondolni (pedig nagyon nem rám jellemző dolog ez).


Mit tehetnék ez ellen?

17/F



2019. márc. 9. 15:05
 1/3 A kérdező kommentje:
* Amikor együtt vagyunk nyugodt vagyok (nem vagyunk :o)
2019. márc. 9. 15:07
 2/3 anonim válasza:
100%
Amíg együtt vagytok és bízol benne, úgygondolom nincs miért aggódnod, próbáld meg terelni a figyelmedet, keress valami elfoglaltságot....vagy beszéld ezt meg vele.
2019. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megjelenik ez a gondolat, hessegesd el, gyorsan gondolj valami másra!
2019. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!