Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mai világba együtt járhat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világba együtt járhat, egy középiskolás 17-18-19 éves lány és egy 24-25 éves fiú?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A mai világbaN (ugyanis így helyes!) ugyanúgy együtt járhatnak, ahogy régebben is bármikor, ez sosem volt problémás semmilyen szempontból sem!
2019. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
miért ne? egy korosztály kb
2019. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát, én 23 vagyok de egy 17-18 évessel tuti nem járnék. 19 évesen már elgondolkoznék ha van olyan értelmi szinten.
2019. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Együtt.

Kérdés az hogy sikerül-e kihozni belőle valamit.

Mert más már ilyenkor a gondolkozás,már akinek,sok mindentől függ.

2019. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Régen ilyenkor már a második gyereket szülték... 20 évvel idősebb, katasztrális holdak számában egyező, öregapád által kijelölt férfiembertől.
2019. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
25 éves vagyok én simán járnék egy 17-18 évessel :) 16 az már határozottan kevés, a 17 is határeset de személyiségfüggő. attól függ, hogy ő mennyire érett. ismerek olyan 25 éveseket akik egy 15 éves szintjén megrekedtek, őket pl. még egy 14 éves barátnővel is el tudnám képzelni :D
2019. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

18 hoz közeledve a 4-5 év nem különbség.

Csak a páron múlik, hogy működik-e a kapcsolat. Láttam olyan példát ami mellette szólt és olyat is ami ellene.


pl:

Gimis osztálytársamék szakítottak. A srác egyetemista volt, 2 naponta bulizott, délig aludt, a lány nem kísérhette el, féltékenykedett, hisztizett. Megutálták egymást a viták miatt. Egyébként a lány is szeretett szórakozni, de úgy nem teheti meg az ember hetente többször, hogy reggel 7 előtt kelnie kell.


Van olyan barátnőm akinek már a férje és gyermeke apja a hasonló korkülönbségű barát.

2019. márc. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha Vajnának szabad akkor miért ne. Én két 16 évest néztem ki magamnak :-D
2019. márc. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!