Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit reagáljak vagy mit írjak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak vagy mit írjak, ha a lány megnézte, de nem írt vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel beszélek néha messengeren. És a legutóbbi beszélgetés során, téma váltásként kérdeztem, a tanulmányaival kapcsolatban, hogy mik a tervei a jővőben. Hogy mi szeretne lenni, hol tanul majd tovább. Ezt másnap reggel megnézte, de nem válaszolt. NA, erre mit írjak neki most vagy mit reagáljak?

2019. márc. 12. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

2 dolog:

1.: Vársz, majd válaszol és ennyi.

2.: Esetleg holnap írsz neki, hogy "Szia, mizu?" vagy hasonló.

2019. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Olyat kérdezz tőle ami nem hozza zavarba és könnyebbet. Senki se tudja hogy mi lesz a jövőben, se a terveit főleg a mostani világban. Egy fiatalnál ez az egyik legnehezebb téma. Kérdezz egyszerű dolgokra.
2019. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én is pont ugyan ilyen helyzetben vagyok... Nekem is sokszor van ilyen hogy megnézi, de nem valaszol egyből. Egyenlőre ne reagálj szerintem semmit. Várj kb egy hetet (vagy egy kicsivel többet), és nézd meg hogy válaszol e. Az illetővel szoktál élőben is találkozni? Naponta sok időt tölt a messengeren? Mert ha nem, akkor lehet hogy mással van elfoglalva. Nem fizikailag nem tud neked írni, csak mondjuk elutazott valahova. Ha pedig ennyi idő után sem válaszol és már azóta volt elérhető messengeren, akkor jelezd neki finoman hogy elfelejtett válaszolni neked. Pl. Megváltoztatod a nevét messengeren egy szomorú emojira vagy ilyesmi
2019. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok! Még szerintem annyi, hogy "Szia! Mizu?"-val biztos hogy ne kezdd a beszélgetést. Ahhoz hogy ez még legyen válaszolva túl sok energiát kell befektetni, amit nem biztos hogy mindenki megcsinál, és elintéz egy egyszerű "Szia! Semmi"-vel. Remélem tudtam segíteni! Ha van valami kérdésed, írhatsz nyugodtan privátban :)
2019. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam vele találkozni vele élőben is. (Nem gyakran)
2019. márc. 13. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Copy paste a teljes gyűrűk ura pdf
2019. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!