Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire normális ha párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális ha párom lájkolgatja az exe képeit?

Figyelt kérdés
Mennyire normális ha párom lájkolgatja az exe képeit? Zavar. Ezt hogy adhatnám finoman a tudtára?

2019. márc. 13. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megmondod neki és kész, ha szeret megérti ha nem nem, kommunikálás.
2019. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennek több oka is lehet ha lájkolja.


Ha még mindig tetszik neki,vagy baráti kapcsolatba vannak,De nem mondanám valami fer dolognak,ugy hogy nyugodtan kérdezd meg hogy miért csinálja.

2019. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok maradtak, de már tényleg nincs köztük semmi, akkor tök oké.
2019. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem maradtak barátok. Mellesleg állandóan a rossz véleménnyel vannak egymásról.
2019. márc. 13. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem normális. Mire fel tetszik neki annyira az a kép? Nem csodálom, hogy zavar, én egy ilyen miatt simán kib**sznám a csajomat.

Mondd meg neki: Láttam lájkoltad a XY képét.

Erre Ő mond valamit, valszeg azt, hogy Igen, meg plusz talán valami indoklás. Ha nem indokolja akkor kérdezd meg, hogy: Miért, nem szakítottatok már rég?

És akkor így tudod fojtatni, kíváncsi lennék egyébként a válaszára.

18/F

2019. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2/2.Ha nincsenek baráti kapcsolatba sem"és csak ugy rosszat mondanak egymásrol",akkor még az is előfórdulhat hogy,van köztűk valami és azzal probálják titkolni,hogy rosszat"mondanak egymásról.


Hidd el én igy jártam,csak az én eszemen nem jár tull egy ien ocska huzás,hogy bemagyaráznak valamit és kész.Mindt ha misem történt volna.


Nagyon bocsi ha csunyán beszéltem,de sajnos nem lehet bizni senkiben,és nagyon de nagyon"kiváncsi vagyok hogy mit fog válaszolni),:)

2019. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ha folyton azzalvan elfoglalva, az exe mit csinál ott valami gáz van.
2019. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem értem ezeket a felháborodásokat. Nekem is van exem akinek likeolom a képét Facebookon, Instagramon. És? Azért mert szakítottunk már rá se nézhetek? Egyáltalán nem biztos hogy azért likeolja, mert akar valamit vagy van köztük valami. Szimplán mint említették, barátság. Lehet nektek idegen fogalom, de van szakítás után is, akik barátok maradnak. Ha zavar kedves kérdező, kérdezz rá nála, de ne ess a torkának, mert akkor ő fog szakítani veled. Olyan vicces ez amúgy, mintha találkoznék az exemmel egy étteremben és nem nézhetnék rá, nem szólhatnék hozzá. Ez egy kib*sz*tt like, nehogy már sors döntő legyen. Bár mai felfogásban ahol már minden neten történik, már az is elég ha Messengeren küldesz neki egy rózsát. 5-ös válaszoló neked meg először meg kéne tanulni írni, hogy ennyiért kihajítsd a csajod...
2019. márc. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nyanye válasza:
Úgy gondolom,nem egészséges folyton ugyanabba / az utolsó hozzá szóló szavaival élve/az "étterembe járni"amikor az exed is épp "ott van".Amugy meg mindenki induljon ki magából,neked hogyan esne ha a párod folyton lájkolgatná az exét. Ja,barátság...de,ez az én véleményem. Abban viszont egyetértek hogy, kommunikálni kell nem toroknak esni.😊
2019. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1/7),egy lájk az igen is sok mindent elárul,Pl:hogy még mindig tetszik neki,és még mindig vónzodik hozzá,és azt mondta a kérdező"hogy:nincsenek baráti kapcsolatban sem).


És több millió ember közűl,pónt az exét lájkolja?


És nincsenek baráti kapcsolatban sem?


Probáld meg bemagyarázni valaki másnak a mesédet.


Te miért lájkolsz egy lányt-vagy egy fiút?

Mert tetszik neked Nem?

2019. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!