Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok ő 17, nagyon csúnyán megcsalt, 3 hete történt a dolog, az első egy hétben mintha halott lettem volna, és még most is tüskék vannak bennem, törnek fel az emlékek, úgy érzem senkinek sem leszek elég jó, mellette önmagam tudtam lenni, mindent megadott nekem, nagyon jó volt vele, de nagyon csúnyán átvert. Ti hogy vészeltétek át ezeket az időket? hogy tudtatok újra kapcsolatban lenni?

2019. márc. 16. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
21 vagyok, októberbe csalt meg a csajom, és annyit csináltam, hogy a palit szétvertem a csaj szüleinek meg elmondtam mit tett!Mivel elég jól ismernek, a szüleink elég jóban vannak egymással, így a lányuk hazugságainak nem hittek és jól leszidták!A sulijába is elterjedt a hír, így jól megkapta!Most januárba meg vissza akart hozzám jönni!Nem értem az ilyeneket.... ő 19 éves! Alázd meg a csajt valahogy!
2019. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Kb. Ennyi idősen volt egy csajom. Ugyanilyen nagy szerelem, minden jó, oszt egyszer otthagyott. Vissza akartam szerezni, bármi áron. Oszt úgy vótam vele, amíg vissza nem szerzem, addig fölszedtem egy másik csajt, aztán ha visszaszereztem a régi csajom, az újat kirúgom, és addig is féltékennyé teszem a régit hogy lássa én bizony nem futok utána. Egyszer csak már azt vettem észre, hogy a régi csajom egyáltalán nem is érdekel már, csak az új. Végül nem rúgtam ki, ma ő a feleségem. És a tartásom is megmaradt.
2019. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a biztos,hogy nem fogsz belehalni és pár hét múlva már nem is fogsz rá emlékezni
2019. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 spok ***** válasza:
100%

Engem is megcsalt előző barátnőm. Nagyon fontos, hogy sosem fogod igazán elfelejteni, mindig emlékezni fogsz rá.

A lényeg az, hogy el kell magadban fogadni a dolgot, hogy ez történt. Meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy a kapcsolatotok, és amit az adott, nincs többé. Mérlegelned kell a dolgokat. Biztosan ezernyi csodás és pozitív dolgot kaptál tőle, és te is adtál neki, de nem érdemelte meg, mert végül ebben a történetben teljesedett ki a hála.

El kell fogadnod, hogy ez a helyzet azért alakulhatott ki veled, hogy valamit tanulhass. Ha már mélyponton vagy, valamit vegyél fel ott lent, és hozd fel magaddal. Fejleszd magadat, sportolj, tanulj. A legnehezebb és a legbénább tanács ilyenkor, hogy el kell vonnod a figyelmed. Nem hittem benne, de el lehet érni. Legyél társaságokban, beszélgess más lányokkal, Tinderezz, szerezz egy kis önbecsülés-boostot, járj bulizni. És máris jobban fogod érezni magad, azt fogod észrevenni, hogy kitárult előtted a világ:)

Higgy abban, hogy ez a sz*r helyzet meg fog téged erősíteni hosszútávon. Nagyon:D

2019. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!