Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket mivel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mivel lehet motiválni?

Figyelt kérdés

Ha olyan dolgot kell megcsinalni, amit annyira nem szerettek, de ti is tudjatok, hogy muszáj, a baratnotok (vagy ti saját magatokat) mivel tud titeket motiválni?


Legyszi kort is :)



2019. márc. 21. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex
2019. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészséges párkapcsolatban éltek, akkor elég megkérni a másikat.

18/F

2019. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szereti a párját és a párja szeretné hogy valamit megcsináljon, akkor szerintem egyértlemű hogy megteszi nem kell hozzá motiváció.
2019. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
88%
Engem űgy is motivál egy bizonyos lány hogy nem is vagyunk együtt,tehát ha van valami keserves akkor ha rá gondolok több erőm lesz hozzá... :'D 17/f
2019. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem, ha már a tini párkapcsolatokban vagyunk, akkor a barátnőm megkér valamire, akkor nyilván muszáj (nem papucs), de egy öleléstől minden gyorsabban működik. :D

18/f

2019. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha átlag pasiról van szó akkor logikai érvekkel és jutalmazással(mint a gyerekeket) ez konkrétan szexet jelent.


Ha egy kicsit magasabb szinten áll érzelmi intelligencia szempontjából, akkor innen kell megközelíteni. El kell magyaráznod neki, hogy ez a dolog neked miért fontos és nagyon jól esne neked, ha ezt ő megtenné. Vagyis az érzelmeire kell hatni, hogy felelősséget érezzen az irányodba.


24/F

2019. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem szeretkezéssel nem lehet megvenni. Ne az legyen már a jutalom, ami alapjáraton hozzá tartozik egy kapcsolathoz és mindkét fél igényeit fedezi. Motiválni önmagunkat kell mert ha te nem akarod akkor ha lehozzák neked a csillagot is az égről akkor sem fogod megtenni. 21/F
2019. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egy dolgot nem tudok megcsinálni és senki nem tudná elérni nálam, hogy idegen nyelven végezzék el egy iskolát. Megpróbáltam de nem jött össze, jöhet nekem a világ akkor sem fogom megcsinálni.


Ezen kívül nincs olyan dolog, tehát elég megkérni rá. Bár ha mondom hogy mindjárt megcsinálom akkor megfogom, teljesen felesleges félévente eszembehozni.

2019. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!