Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » MIT mondjak egy lanynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT mondjak egy lanynak?

Figyelt kérdés
tudom hogy igy elsore furan hangzik meg hogy itt kerek segitseget de hatha valamit talalok:) ,a lenyeg az hogy van egy lany aki ugymond tetszik s nem tudom hogy mit mondhatnek neki ha ugy alakulna a helyzet...azt kell tudni hogy egy hetvegezesrol ismertem meg(hetvegi buli) es azutan kezdtunk beszelgetni de nem szeretne semmit :( , es most megint lesz egy hetvegezes ahol ott lesz a lany is! es ha ugy alakul akkor mit tudnek beszelgetni vele ? vagy milyen temat lehetne felhozni ami erdekli is,szivesen valaszolna is,es nem lenne kinos csend

#randi #csaj tema #beszelgetesek a lannyal
2019. márc. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Add önmagad, ha elakadna a téma, akkor kérdezgess róla olyan dolgokat, amiket még nem tudsz és nem is személyes annyira. Ha vevő a kommunikációra úgyis adja magát a helyzet, ha meg nem, akkor tök mindegy, hogy mit mondasz vagy kérdezel, hamar lefogja tudni.
2019. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Kerdezz rola, meg hozz fel melyebb kifejtis temakat
2019. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélj vele a számára legérdekesebb témáról: róla!

Tegyél fel olyan kérdéseket, amik róla szólnak és hosszan kifejthető választ lehet rá adni. Kerüld az igen/nem kérdéseket.

2019. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!