Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18F évesen milyen esélyeim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18F évesen milyen esélyeim vannak ilyen értékrenddel a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Nem a komolyságról kéne feltétlen szólnia a párkeresének fiatalon Tudom... mindenesetre azért teszek egy próbát és megkérdezem hogy szerintetek mi a legértékesebb emberi viszony/kapcsolat,? Talán szeretni és szeretve lenni, szerintem mindegyik nagyon fontos, Gary Chapman híres amcsi pszichológus szerint ez az egyik legfontosabb emberi érzelmi igény,ám szerinte az igazi szerelem a rózsaszín köd elmúlta után veszi kezdetét és az értelmi és gondolati világ harmóniájában gyökerezik nem pedig az ösztönökből fakad.Egy ilyen értékű kapcsolat felépítése hosszú kölcsönös munkát/időt igényel. Ezzel én teljes mértékben egyetértek és Úgy érzem hogy hiányzik a világból ez a fajta tudatosság, ennek ellenére én egy olyan lányt szeretnék magam mellett tudni a jövőben aki hasonló mentalitással gondolkodik:) elsősorban lányok véleménye érdekelne hogy milyenek így az esélyeim? És mielőtt jönne az hogy ezt én csak azért érzem így mert egy tapasztalatlan, naív szűz vagyok, akkor elmondom hogy 1.5 év kapcsolat után nálam egy idősebb lánnyal már egyik sem érvényes rám:D

(18F Bp)



2019. márc. 23. 16:07
 1/5 anonim válasza:

Véleményem szerint ha jó, értelmes lányt keresel/találsz akkor jók. Viszont ha a mostani felfogású lányok köréből választasz egyet, akik az Instán élik az életüket akkor elég kevés.


16L

2019. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen menatalitásu srácért a félkarom odadnám

16L

2019. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig olyan párkapcsolatot kerestem, amibe kölcsönösen figyelünk egymásra és normálisan megtudjuk beszélni a dolgokat.

Viszont vagy egy kanos srácot fogtam eddig ki, vagy pedig olyat, aki magával foglalkozott és utána próbálta szépíteni a dolgokat hogy miért nem volt képes megvédeni és figyelni rám, amikor kellett volna.

És így nagyon nehéz párt találni szerintem...

17/L

2019. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég jó esélyeid vannak. Ritka, ha valakinek tényleg ilyen gondolkodásmódja van. Nagyon sok tininek ennyi idősen a szex a legfontosabb. Pedig szerintem azért egy kis komolyság minden párkapcsolatban fontos. Gary Chapmannel meg egyetértek.

17/L

2019. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy vannak,meghozza eleg jo eselyeid.

Attol, hogy manapsag aki bulizni jar,szeret magarol kepeket kirakni(nem az illetlen kepekrol beszelek,hanem kulturalt modon) az rogton el van itelve attol meg nagyon sok lany van aki ugyanezt keresi, akar az ilyen kis masok altal rogton #%# titulalt emberek kozott is.

2019. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!