Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnének egy duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnének egy duci fiúval aki humoros, aktív életet élő és stílusosan megjelenő?

Figyelt kérdés
És igen én vagyok ilyen... Aktív alatt bulizást, gördeszkázást értek.

2019. márc. 23. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha a személyisége megnyerő,és működik a kémia,akkor simán!;)
2019. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha az alkatához megfelelően öltözködik, valóban aktív életet él, tehát nem az a otthon ülős, fekvös döglő típus akinek az élete arról szól hogy ül a sz.gép előtt, vagy a TV-t bámulja, vagy a telefonját nyomkodja órákon át hanem tényleg csinál is valamit. Meg persze legyen jó humora, de komoly dolgokról is el lehessen vele beszélgetni, na meg nálam kifejezetten fontos hogy legyenek tervei, céljai, és tegyen is érte ne csak álmodozzon róla. Nálam ez a legfontosabb hogy legyen célja akármilyen emberről is van szó. Az számomra még egy adonisznál is kizáró ok ha céltalan életet él, és csak elvan magának de nincs semmi terve elképzelése, és nem is nagyon akar ezen változtatni.
2019. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2019. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismertem egy hozzád hasonló srácot, nem duci volt mondjuk, hanem kimondottan kövér, ha sétált is rengett a háj rajta.


Lehet hihetetlen lesz, én se nagyon hittem el, de volt 3-4 barátnője is, meg pár barátság extrákkal kapcsolata is. Nem is volt kimondottan jóképű (heteró srác vagyok, de ugye látja az ember), de egyedi elegáns stílusa volt, divatosan öltözött, de nem majmolta, hanem tényleg csak azt ami hozzá illett. Meg ugye igényes is volt.

Na igen, visszatérve én se hittem el, hogy ennyi csaja van. De mutogatott képeket a csajairól, csókolózóst is, meg ilyen esti bújósat is. Ami a legdurvább, hogy eléggé csinos lányok is voltak.



De ugye ezeket a lányokat ki is kell fogni, sokat számít a személyiség és a beszédkészség is. Lehet, hogy csak 100ból 1 ilyen van.



(Még annyit hozzá tennék, hogy a csávó nem volt gazdag, se saját ház, se kocsi, se motor. Egy sima szakmunkás tanuló egy szegény családból, még a szüleinek se volt kocsija. Meg nem is volt valami okos a gyerek, néha nagyon logikusan tudott gondolkodni, de csak olyan témában amit teljesen átlátott, de az eléggé szűk kör volt.)

2019. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Inkább kezdjen el sportolni.
2019. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Én is gördeszkázok. :D
2019. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem. egyszerűen nem jönnek be a ducik.
2019. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán, ha jól kijövünk és megnyerő a személyisége


Én sem vagyok egy vékony lány sajnos

2019. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!