Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok ilyen? (Hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt.

Volt egy egy éves kapcsolata, amikor más lánynak kacsintgatott (azt a "kalandot" ami csak udvarlás volt, lezárta),és boldogan élt tovább a barátnőjével. Aztán jöttem én. Azt hittem, már rég szakítottak ezért körbeudvaroltuk egymást. Már csók is volt minden. Aztán utána szakított a nőjével, majd rá 1 hétre összejött velem.

Rá 2 hónapra kaptam egy videót, ahol az exe hasal a barátom ágyán és énekel. Eleinte nem fordítottam neki nagyobb figyelmet, de aztán elkezdte baszni a csőröm és majdnem szakítottunk. Megbeszéltünk mindent, de a dolgok súlyosságát rohadtul enyhítettem és a felét magamra vettem. Szóval eléggé sokat magamra vállaltam. Mostanra meg olyan féltékeny lettem, hogy az nem igaz. Akárhányszor rágondolok az exére elkap a hányinger, a gyomorgörcs és fulladás. Persze vannak még "cuki" dolgok. Amikor egy számomra csak látásból ismert lány ráköszön játékos hangnemben, azt nemigen tűröm. Pillanatok alatt elromlik a kedvem, de nem szólok neki ilyen dolgokról, mert az nagyon sokat rontana, az amúgy jó kapcsolatunkon. Csak szarul esik.

Szóval jobban megfogalmazva a kérdést:

Miért vannak pánikbeteg tüneteim, mikor az exére gondolok? Vagy mikor arra gondolok,hogy a Szívem,Babám, Nyuszim jelzőket más lányokra is használta, nem csak rám?

Miért reagálok így?

Egyáltalán nem helyes ez.

Mi tévő legyek?



2019. márc. 24. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem csoda hogy bizalmatlan vagy. Nem egyszerű olyasvalakivel aki mondhatni veled csalta az előzőt és korábban is voltak félrenézései. Te tudod, hogy kell-e neked ilyen. Lehet hogy jogosan vagy féltékeny. Kicsit nem árt ha a körmére nézel.
2019. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami megbízható a srác, de te meg betegesen féltékeny lettél. A helyedben hanyagolnám ezt a kapcsolatot, mert rosszat hoz ki belőled, szorongsz miatta folyamatosan, hogy nem csal-e meg stb. Nem jó ez hosszú távon, tönkreteszed magad.
2019. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy már az előzőek is leírták, azért vagy féltékeny, mert bizalmatlan vagy a srác felé, ami a leírtak alapján jogos. Megkellene vele beszélni, mert ez így nagyon nem egészséges. Ha sikerült vele megtárgyalni a dolgokat és továbbra is folytatja ezt a szokását, akkor a te érdekedben tényleg érdemesebb szakítani. Nincs úgy értelme egy kapcsolatnak, hogy több rossz pillanatod van mint jó.
2019. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!