Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti jöttetek már össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jöttetek már össze olyan fiúval aki elsőre nem jött be nektek?

Figyelt kérdés
Mármint teszem azt..kezdeményez nálatok egy rendes ,jól szituált,jól is kinéző férfi.De valamiért nem jön be nektek max.csak szimpatikus.Ezért offoljátok egyszer valamilyen indokkal. De ő utána tesz még egy próbát amikor már sokkal határozottabb meg minden.(Persze nem zaklat titeket csak módjával csinálja a dolgokat)Lehetséges az,hogy később megtetsszen nektek?..és,hogy aztán össze is jöjjetek vele?Van itt olyan aki úgy jött össze a pasijával,hogy elsőre offolta aztán mégis másodjára vagy harmadjára összejött vele,mert később már bejött neki? 18/F

2019. márc. 25. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ, hogy miért tetszik vagy nem tetszik egy pasi. Van az a kizáró ok, amiért hatodii próbálkozásra sem jönnék vele össze, de szerintem ha jól kijönnék vele, simán lehet, hogy elsőre elutasítom, később nem.
2019. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B25 ***** válasza:
100%

Igen, a jelenlegi párommal a kapcsolatunkat fél év barátság előzte meg. Természetes ő már kedvelt engem és többet szeretett volna, egyszer ezt el is mondta de én visszautasítottam. Aztán pár hónappal később rájöttem hogy én vele akarok lenni főleg hogy ennyit várt és küzdött értem és ekkor már én kezdeményeztem. Több mint két éve vagyunk együtt.

Ha van még kérdésed hogy pontosan hogy és miért gondoltam meg magam írj nyugodtan.

19L

2019. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de csak mert jobbra vártam és amikor rájöttem, hogy nem lesz összejöttem vele.
2019. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!