Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretheti még az exét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti még az exét?

Figyelt kérdés

A barátommal fél évvel azután jöttünk össze, hogy szakítottak a volt barátnőjével. Mi már majdnem egy éve együtt vagyunk, de még mindig előfordul hogy szóba hozza, de akkor is csúnyán beszél róla. Mikor még ismerkedtünk rengetegszer téma volt, de akkor leállítottam. Ti mit gondoltok, érezhet iránta még valamit? (Egyébként ők kb. 4 hónapig voltak együtt)


20L



2019. márc. 31. 23:30
 1/4 anonim válasza:
Elég kevés információ. Szerintem haragszik rá egy olyan sérelem miatt ami mélyen érinti öt. Amíg ettől a felesleges sérelemtől nem szabadul meg rendszeresen fog az eszébe jutni az exe. Nem tudom van e benne szeretet a gyűlöletében de ezt csak ő tudja. De valamiért veled van ami szerintem jó jel 😉
2019. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy szereti-e még az exét, azt mi nem tudhatjuk, nem is igen sejthetjük, de erre ne kérdezz rá nála mert féltékenykedésnek vélheti.

Az a lényeg hogy hogyan viszonyul hozzád (kedves, előzékeny, megértő, figyelmes stb. és minden olyan ami nálad jó pontot ér). Nem kell, hogy mindig mindenben egyet értsetek, de a lényeges dolgokban az együttes gondolkodás elengedhetetlen.

F.

2019. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de valamiért mégis bennem van a félsz. Előfordult már, hogy az exéhez hasonlított, amit pontosan tud hogy gyűlölök, mégis megtette.
2019. ápr. 1. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Téged azért hibáztatott amit nem kedvelt az exében, akkor tudod, mit, hogyan NE csinálj. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor vagy ő szakítja meg a kapcsolatot veled (is), vagy Te ő vele. Ez ilyen egyszerű!
2019. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!