Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Belementem egy kapcsolatba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belementem egy kapcsolatba egy olyan lánnyal, aki nem is tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor eleinte összeismerkedtünk, naivan nem is néztem hogy ki van-e sminkelve. A napokban viszont amikor megláttam smink nélkül, hát had ne mondjak semmit. (Semmi szemöldök,kipattogott arc). Ez engem, hirtelen meglátva, nagyon visszataszított a kapcsolattól, és tőle is.

2019. ápr. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szóval még nem is ismered a lányt de összejöttél vele és csak az arcát nézted. Hát ez szomorú..keress kiutat=,,hagyd el''
2019. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szakíts. Inkább most mint később
2019. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kamugyrosz ***** válasza:
77%

Elég szemetseg volt ez

De nem tudsz mit tenni

Szerencsétlen mit érezhet de semmiképpen ne mondd el neki

Maradjon annyiba h nem működik mert

2019. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kamugyrosz ***** válasza:
Mert nincs semmi közös *
2019. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hah-aaaaaaaa

ezért mondják vidd el első randin fürdőbe!

2019. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy se fogsz vele összeházasodni!

Kicsit szórakozol tanulsz pár bokot és úgy is elfelejt vagy szakít viselkedj gázul ha máshogy nem

2019. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!