Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem foglalkozik velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovssc kérdése:

Miért nem foglalkozik velem a barátnőm? 17/F

Figyelt kérdés

Távkapcsolatról van szó. 60 km választ el minket. De hétvégénként találkozni szoktunk. Ez az alkalom múlt héten kimaradt és azóta valahogy keveset foglalkozik velem. 2-3 óránként ír vissza. Tény, hogy elfoglalt, iskola után heti 5 alkalommal fociedzésre jár. Mikor haza ér, még tornázik is otthon.

Általában este 10 órakkor/fél 11kor beszélünk telefonon. Nap közben időnként elérhető, de nem jelez felém, hogy mit csinál, nem mesél és nem érdeklődik felőlem. Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 2. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy én talán túl érdeklődő vagyok. Nekem is van dolgom, de ha tudok írok neki. Próbálok minél rugalmasabb lenni.


Már több mint egy hónapja együtt vagyunk,de ő még nem volt nálunk. Szerintetek itt az ideje?

2019. ápr. 2. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Minek foglalkozzon veled? 60 km-re vagytok egymástól!

Ti 2 idegen vagytok!!!


Engedd el! Vagy, költözzetek össze! Ennyi!

2019. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden nap beszéltek. Akkor miért gondolod, hogy nem foglalkozik veled? Napközben végzi a feladatait. Te is találj magadnak valami elfoglaltságot.
2019. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Lehet,hogy nem illik hozzád!
2019. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Még nem kell neki társ. A legfontosabb önmaga.
2019. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nemtudom, de nálunk is kb ugyanez van, annyi külömbséggel hogy barátom egész déluán otthon van sosem jár el otthonról.. (de én mindig válaszoljak neki negyed órán belül mert megsértődik ha nem válaszolok előbb :D ) ha meg megkérdezem mit csinál akkor felkapja a vizet :D


Kérlek, ne hagyd hogy ez legyen nálatok is.

Segíteni sajnos nem igazán tudok...

Esetleg felhozhatnál új témákat, vagy csak kezdj el mesélni neki hogy veled ma mi történt, miket csináltál, aztán hátha észreveszi hogy nem érdeklődött felőled, sőt lehet hogy elmondja hogy mit csinál mostanában.

2019. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Készülj inkább az érettségidre, ne tapadj rá.
2020. jan. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!