Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért szeretitek a párotokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Ha valaki megkér titeket, hogy mondjatok el pár szóban/mondatban, hogy miért szeretitek a másikat, mit mondanatok?


Kort és nemet is legyszi 🙂



2019. ápr. 2. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert önmaga. Az egész lényét szeretem.

Azt hogy ugyanolyan béna humorunk van,nem sértődik meg ha piszkálódok vele (én ilyen furán szeretem az embereket 😅). Pl:néha adok neki vicces kis beceneveket,de nem sértő szándékkal

Kedves és önzetlen,látom rajta hogy őszintén szeret és nem csak a külsőm miatt.

Mindig próbál megérteni,sosem fordult el tőlem ha elarultam neki nehány dolgot amire nem vagyok büszke a múltamból.

Reggel,álmosan,kócosan,smink nélkül is olyan csillogó szemekkel és imadattal tud rám nézni hogy könny szökik a szemembe tőle.

A legjószívűbb ember a világon.

Megbizható,tudom hogy szándékosan sosem bántana meg...stb.

Persze ott vannak a külsőségek amik önmagukban jelentéktelenek,de én pl.imadom a kis kerek seggét,puha pofiját,pisze orrát és túrnivaló haját. A szeme pedig gyönyörű a mosolyával együtt.

Csak ilyen apró dolgok amik SZÁMOMRA tökéletessé teszik.

18/L (1,5 éves kapcsolat)

Lehet mondani hogy a rózsaszín köd teszi,de amikor egy babgulyás után egymás orra alá fingunk és nevetve öleljük a másikat,az már szerintem egy másabb stádium mint amikor mindenki a szépet adja magából.

Láttam már a jó és rossz oldalát is,de szeretem.

2019. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
olyan amilyen- mindenki másért szereti a párját. Én azért szeretem mert rendes nemaz az fuckboy hanem amirol mindenki olvass az a konyvfiu aki megértő, segítőkész, van humora , nem az a full jósrác hanem van benne valami rosst🖤, szeretem mert megért mindenben és nem kérdez, szeretem hogy felenk es nem tamad le semmirol, nem perverz ugyszeretem ahogy van🧡
2019. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!