Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez helyes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helyes?

Figyelt kérdés
Most több, mint egy éve együtt vagyunk a barátommal. Én nem sokára 18 leszek, ő most 21 éves. Úgy tervezzük, hogy suli után, ha minden jól megy és egyetemista leszek, akkor összeköltözünk. Ő dolgozik, én meg tanulok, majd később én is dolgozok. :) Szerintetek ez így helyes? Mit gondoltok róla?

2019. ápr. 3. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisnak hangzik, beszéld meg a szüleiddel meg hasonlók és szerintem mehet. Amit még szerintem tegyél meg, hogy legyen egy B terved, ha talán szakítanátok ne befolyásolja a tanulmányaid, legyen másik lehetőség is a tarsolyodba.
2019. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazad van, ez is benne van a pakliban. Bár eddig ezt mind vele terveztem. Gondolkodtam, hogy ha nem jön össze, nem jutok be az egyetemre vagy bármi, megyek dolgozni külföldre, de akkor nem azt fogom csinálni, amit szeretnék, és én szeretnék egyetemet végezni.
2019. ápr. 3. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval ő két emberre fog dolgozni a remek magyar fizetésből? Az nem fog menni.

Alapjában véve az összeköltözéssel nincs baj, de a te korodban 1 év kapcsolat után ilyeneken gondolkodni...sok. Miért akarsz 18-19 évesen ennyire elköteleződni? Nem akarok negatív lenni,de ebben a korban úgy mennek tönkre a kapcsolatok,hogy el sem hiszed.

2019. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek abban, hogy egy fizetésből nehéz megélni, sőt... Viszont párkapcsolatok tönkremenetelében nem értek egyet, hisz már egy éve együtt vagytok, az idő alatt ismeritek már másikat :)
2019. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ő fog eltartani.
2019. ápr. 4. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Nem véletlen, hogy akik 1 év járás után összeköltöznek, nagy eséllyel szét is mennek majd, pláne ebben a korban. Lakva ismeri meg az ember a másikat és az 1 év iszonyat kevés idő ehez. N
2019. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: AKkor amig tanulsz,ki fog keresni helyetted? Ő .
2019. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4: Csak két dolog:

1. Az ember lakva ismerszik meg.

2. Kapcsolatok mennek tönkre 20-30 év után is. 1 év az semmi.

2019. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha a szüleidtől kapnál valami támogatást mert ebben az anyagias világban én is azt gondolom, hogy ez nem biztos, hogy vállalható részedről. Mármint, hogy a barátod tartson el évekig. Lehetsz bármilyen szuper háziasszony akkor is kiszolgáltatottá tesz.

Bár hallottam már ilyet, de én azért óvatos lennék

2019. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!