Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 6 év korkülömbség egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülömbség egy kapcsolatban soknak számít manapság?

Figyelt kérdés
A lány 17 én pedig 23. Sokat lehet erről olvasni neten is, de ha az utcán megkérdeznék pár embert nekik is megoszlana a véleményük. Van aki szerint ebben a korban nagynak számít a külömbség, valaki szerint meg ha szeretjük egymást az a lényeg... Esetleg akik éltek/élnek ilyen kapcsolatban tudnának segíteni, hogy milyen?
2019. ápr. 3. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban sok, de elmegy. Pár év múlva nem nagy cucc. 20 éves csajok már 30 pluszos férfiakkal is együtt vannak.
2019. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én ennyi idősen 15 éves csajjal voltam együtt!
2019. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtatok kívül senkinek nincs joga ezt eldönteni
2019. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan szó, hogy külömbség. Olyan van, hogy különbség. 23 évesen kétszer is szarul írni gyalázat bro.
2019. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Abban a világban, ahol két szőrös melák is összeházasodhat, szerintem ez még csak meg sem közelíti a gond fogalmát. Egyébként meg egyetlen szempontból lehet bajos egy ilyen kapcsolat, az pedig a szellemi érettségetek. Te már komoly, felnőtt ember vagy, míg a lány még gyerek. Ha ezt tudjátok rendezni, a többi lényegtelen.
2019. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány ugy nez ki mint egy kislany, a pasi meg egy jokepu ferfi, akkor furan fognak nezni, de nem sok ez a korkulonbseg...
2019. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. 17 évesen majdnem felnőtt nő vagy. A 23 éves nem idősebb annyival hogy az apád lehetne. Sok sikert!
2019. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!