Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinálhatnank ilyen esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnank ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve együtt vagyok barátommal és érzem, hogy sokszor megbántjuk egymást akaratlanul, ami nagyon rosszul esik mindkettőnknek, mivel eléggé érzékenyek vagyunk

Most ezt nem negatívan értem rá, teljesen normális fiú, csak szimplán rosszul érzi magát ha megbánt (az meg egyértelmű, hogy az rosszul esik neki, ha én bántom meg)


És pont ezért, mert mindketten tudjuk, hogy ez a helyzet, inkább próbáljuk nem mutatni a másik, hogy megbántott minket

És igen, tudjuk, hogy ez rossz, erről már beszéltünk is, hogy ezt nem kellene csinálnunk

Csak egyszerűen nem akarjuk megbántani a másikat azzal, hogy elmondjuk neki, hogy megbántott minket (ezt most lehet hulyen írtam le, de gondolom értitek 😃 )


És ha sírok (akár akkor, amikor itt van, akár akkor, amikor ő otthon van), azt nem szeretem/szoktam neki elmondani, mert nem akarom, hogy azt higyje, hogy miatta van és néha nem is tudom elmagyarázni még magamnak se, hogy miért sírok, csak egyszerűen jól esik


És ez így nagyon nem jó, de nem tudom, hogy mit lehetne ezzel kezdeni


Veletek volt más hasonló?

Mit csinalhatnék?



Köszi annak, aki vegigolvasta és főleg annak, aki tud segítő választ adni 🙂



2019. ápr. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi lenne a teendő.

Lehet hogy meg kéne próbálni,hogy nem bántjátok meg egymást?

Meg ne titkoljátok, ha megbántottátok egymást.

Sírni pedig nyugodtan sírj, egészséges és jobban leszel tőle. Néha ki kell sírni a bajaidat. Csak jót tesz.

2019. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, próbáljuk nem megbántani egymást, csak néha olyan dolog esik rosszul a másiknak, ami nem bántás volt, csak ő annak vette
2019. ápr. 4. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondják kicsim az élet nem habostorta. Az életben nagyon sokszor megbántjuk egymást.

A bűn megvallása az egyik legnehezebb dolog.

Megbocsájtani viszont a legszebb.

Sok ilyen van amig összecsiszolodik két ember! Nem kell kétségbe esned!

2019. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbánt téged valamivel, akkor mond neki és fordítva is. Így megtanuljátok, hogy milyen szavak, beszólások, helyzetek érintik érzékenyen a másikat és leszoktok róla, illetve rugalmasabbak lesztek idővel. És természetesen kérjetek bocsánatot a másiktól. Össze kell csiszolódni. :)
2019. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha tudjuk, hogy megbantottuk a másikat, mindig bocsánatot kérünk 🙂
2019. ápr. 4. 20:25
 6/6 anonim válasza:
Beszélj vele erről. Meg fog érteni. És ő is elmondja a véleményét. Az a fő, hogy mindig kibékültök, senkinek sem tökéletes a kapcsolata.
2019. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!