Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meg lehet-e oldani egy szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris899 kérdése:

Meg lehet-e oldani egy szerelmet úgy, ha nem egy iskolában járunk?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem, hogy én távközlést tanulok szakgimiben, a barátnőm meg zenész. Azt mondta bántja hogy nem zenész vagyok, és ez hiányzik neki, hogy erről beszéljek vele. Hiába szimpatizálom a komolyzenét, azt mondta ez nem elég ahhoz amit szeretne.

2019. ápr. 5. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem elég ahhoz amit szeretne."

Tehát kevés vagy neki. Itt nem a távolság a baj, hanem, hogy nem is szeret. De legalább őszintén, nyíltan kimondja, és nem rejti véka alá, ígyhát a te kezedbe adja a döntést, mit kezdesz ezzel, maradsz-e vele.

2019. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis buta liba meg. Idosebb fejjel majd rajon, hogy nem a klonunkba kell beleszeretni. Ne bankodj miatta sokaig.
2019. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amikor beszéltem vele, személyesen, megadtam neki a lehetőséget arra, hogy vagy marad, vagy lelép. Persze nem tette meg. Amikor meg azt akartam hogy válaszoljon arra a kérdésemre, hogy szeret-e engem, akkor azt mondta nem tudja. Azért mondta hogy nem tudja, mert én mivel foglalkozni akartam vele (elmegyek érte este, elviszem valahova enni, ráírok ,stb) akkor szerinte erőltettem, holott ez nem igaz. Engem az bántott benne eléggé, hogyha találkozok vele, semmit nem tud nekem mondani, mintha egy nem alkalmas beszélgetőpartner lennék neki. (Pl. Egyik reggel elkísértem a sulijához, azt mondta azért nem tud velem most beszélgetni mert fáradt, meg stb. De ahogy a buszra felszálltunk, meglátta pár osztálytársát (én jóba vagyok velük) és ömlött belőle a szó, amit töménytelen vigyorral kombózott. Este, amikor már a szobájában van, akkor tudom jól, hogy tudna velem chatelni de mégse teszi ezt. Van hogy 20 percet várok arra hogy válaszoljon valamire, de persze végig aktív. Én oké, türelmes vagyok vele, meg minden, van hogy délután 6-7 órát nem beszélünk mert tolerálom azt amit csinál, de azért vannak olyan dolgok, amit se ő nem enged meg, meg én sem. De már az probléma szerintem, ha nehezére esik visszaírnia. Ezekre is az a válasza hogy neki mindig dolga van.
2019. ápr. 6. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ez a lany nem erdemli meg az erofesziteseidet. Ideje ot elengedned. Hidd el, hogy nem azon mulik a tortenet, hogy mas suliba jartok, o egyszeruen nem szeret.
2019. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy "kirakatba" kellesz neki (mutogatni, hogy "húú, már nekem van pasiim"; szal lehet, hogy éretlen is ő egy párkapcsolatra), vagy fél egyedül, vagy fél, hogy beégne a barátnői előtt, hogy neki éppen aktuálisan nem lenne párja.
2019. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz elengedni. Én nem tudom elengedni. Ő azt mondja senki nem érti őt meg. Pedig én teljes mértékben meg tudom őt érteni. Sokszor magam hibáztatom ezért.
2019. ápr. 6. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, rendesen belezúgtál és ez szinte egyoldalú.

Én harcolnék érte még egy darabig - ja nem írtad mióta vagytok együtt - aztán ha nagyon nem megy, akkor fájó szívvel elengedném.

2019. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most április közepén lesz egy éve.
2019. ápr. 7. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!