Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nagyon szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szerelmes vagyok egy srácba.

Figyelt kérdés

Jártunk màr együtt egy hónapig, aztán dobott és nagyon fájt nekem, ezért kb 3 hónapig nem beszèltünk. Aztán pár hete újra jóban lettünk, és èn már nem haragszok rà (mint kiderült ő sosem utált engem annak ellenére hogy dobott). Csak hétvégenként találkozunk, amikor a barátainkkal elmegyünk iszogatni. Akkor nagyon jól érzem magam vele ès ő is velem. Ilyeneket mond nekem hogy amikor átölelem olyan szeretettnek érzi magát, és hogy hiányoztam neki. Ez olyan se veled, se nélküled "kapcsolat". Csak hétköznap meg olyan rossz kedvem van emiatt, hogy jó is ha együtt vagyunk, meg nem is.

Viszont tényleg szerelmes vagyok belè, mert eddig ilyet sosem èreztem senki iránt. Én abban remènykedek hogy vagyok elég jó, érek neki annyit hogy ő is belèm szeressen.

Szóval segítséget kèrnék, mit tennètek a helyemben?

18/l (a srác 23 éves)



2019. ápr. 6. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem idealizálod a kettőtök viszonyát, akkor alighanem összejöttök még.

Kicsit azért légy tartózkodó, érezze a fiú, hogy kár volt neki elválni tőled, ne omolj ész nélkül a karjaiba, de éreztesd vele, hogy fátylat terítettél a múltra és szívesen kezdenéd vele újra.

F.

2019. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne menj bele egy ilyen kapcsolatba egy se veled se nélküled döntésképtelenség a világ legrosszabbja csak lelkileg tönkremész majd tőle.

Olyan pasi kellene neked aki tudja mit akar és kit akar és határozott és nem játszik hanem határozott elképzelése van mindenről.

2019. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!